Kongres „Kobiety o Kobietach” już w czerwcu w Białymstoku

Kongres „Kobiety o Kobietach” już w czerwcu w Białymstoku

Redakcja magazynu Imperium Kobiet i wydawca książki „Kobiety o Kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” zapraszają do udziału w Kongresie „Kobiety o Kobietach”, który odbędzie się 13 czerwca w Białymstoku. Wśród Gości wydarzenia m.in. aktorka Anna Korcz i autorka książki – Ilona Adamska. 

– Kongres skierowany jest głównie do kobiet (choć Panowie są również mile widziani) zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. To także wydarzenie adresowane do Pań, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat płci pięknej. Wraz z prelegentami będziemy chcieli odpowiedzieć na pytania, jak budować relacje (nie tylko biznesowe), jak uwierzyć w siebie, jak zadbać o swój wizerunek, czym różni się mózg kobiety od mózgu mężczyzny. Ponadto wraz z Anną Korcz i Dorotą Lange opowiemy o najnowszej książce „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Dowiemy się, czy faktycznie istnieje coś takiego jak „solidarność jajników”, czego kobiety w sobie nie lubią, czego zazdroszczą, a za co podziwiają inne Panie.mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni Kongresu.

Wśród fantastycznych prelegentek, które z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie (m.in. Anna Urbańska, Katarzyna Kobiela, Magdalena Sadłowska, Dorota Lange), aktorka Anna Korcz oraz autorka książki „Kobiety o kobietach…” – Ilona Adamska.

Wydarzenie połączone jest z targami, podczas których wyselekcjonowane marki zaprezentują swoje produkty i usługi.

AGENDA SPOTKANIA:

  • 16.30-16.40 – Powitanie Uczestników;
  • 16.45 – 17.30 – Wykład Anny Urbańskiej pt. „Mózg kobiety. Mózg mężczyzny. Czy da się razem żyć?”;
  • 17.30 – 18.15 – Wykład Katarzyny Kobieli pt. „Wizerunek kobiety w biznesie”;
  • 18.15 – 18.30 – Przerwa kawowa;
  • 18.30-19.15 – Wykład Magdaleny Sadłowskiej pt. „Oddawaj mój pantofelek” (czyli o tym, jak budować pewność siebie i nie czuć się Kopciuszkiem);
  • 19.15-20.00 – Panel dyskusyjny „Kobiety o Kobietach”, w którym udział wezmą Ilona Adamska, Dorota Lange i Anna Korcz (promocja książki „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”);
  • 20.00-20.30 – Konkursy z nagrodami, pokaz mody.

Bilety na Kongres w cenie 65.00 zł do nabycia na stronie WWW.EKOBILET.PL.

Patronat medialny nad Kongresem objęli: Obcasypodlasia.pl, Białystokonline.pl, Dzień Dobry Białystok.pl, Feszyn.com, Vitwoman.pl, Law Business Quality, Be-art.pl, Planetakobiet.com.pl, Przedsiębiorcza Kobieta Białystok.

Partnerzy wydarzenia: Restauracja Kawelin, Kumazu, Make up Academy by Dorota Lange, Social Place.

Materiały Organizatora. Źródło: http://magazynlbq.pl/i-kongres-kobiety-o-kobietach-juz-w-czerwcu-w-bialymstoku/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *