„Kobiety Podlasia”

„Kobiety Podlasia”

O wyjątkowym projekcie „Kobiety Podlasia” realizowanym w naszym regionie opowiedzą ObcasomPodlasia.pl jego twórcy Robert Szczepański oraz Wojciech Iwo Miller.

OP. W jaki sposób zrodził się pomysł projektu Kobiety Podlasia?

Wojtek. Chciałem zrobić autorski projekt, który poszerzy moje horyzonty artystyczne i zilustruje moją wrażliwość. A dlaczego Kobiety Podlasia? Bo obrazują to co najpiękniejsze w naszym krajobrazie i są różnorodne jak same Podlasie.

OP. Co chcielibyście za jego pośrednictwem wyrazić, przekazać?

Robert. Swoją wrażliwość na piękno kobiet i swój mikro patriotyzm. Jednocześnie chcemy zrobić coś świeżego, pokazując zjawisko jakim jest uroda Kobiet.

OP. Projekt zakłada stworzenie albumu oraz wystawę prac, pozostawiacie sobie „otwartą furtkę” na dodatkowe pomysły z nim związane?

Wojtek. Tak, już jesteśmy na etapie wprowadzenia animacji do naszych prac i tworzenia większej ilości filmów łączących obraz z animacją.

OP. Dostajecie dużo zgłoszeń od dziewczyn/Pań, które chciałyby wystąpić w roli modelek?

Robert. Po ukazaniu się wywiadu w kilku gazetach stworzyliśmy harmonogram sesji zdjęciowych na miesiąc do przodu. Tak więc odpowiadając na pytanie, tak mamy dużo zgłoszeń. Jednocześnie chcemy zaznaczyć iż nie skończyliśmy poszukiwań i każde zgłoszenie rozpatrujemy dokładnie.

OP. Jak wygląda selekcja chętnych?

Wojtek. Część Kobiet pochodzi z bezpośrednich rozmów na ulicy. Często widząc dany typ urody po prostu podchodzimy z prośbą o udział w projekcie Kobiety Podlasia. Jednak przeważająca cześć pochodzi ze zgłoszeń na portalu Facebook i z Gmaila.

OP. W jaki sposób mogą się zgłaszać osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie?

Robert. Najlepszym sposobem jest Gmail kobietypodlasia@gmail.com . W liście do nas prosimy zawsze o załączenie zdjęcia. Ułatwia nam, to wybór. Dodatkowo na stronach naszego profilu FB poprzez prywatną wiadomość.

Dziękujemy.

ObcasyPodlasia.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *