„Kocham to robić i daje mi to spełnienie, a to jest w życiu bardzo ważne” – Dominika Nadzieja Hołdakowska

„Kocham to robić i daje mi to spełnienie, a to jest w życiu bardzo ważne” – Dominika Nadzieja Hołdakowska

O swoich marzeniach i czasie odpowiednim na ich realizację opowiada Dominika Nadzieja Hołdakowska – animator, wedding planner.

Obcasypodlasia.pl: Do tej pory zajmowałaś się animacjami dla dzieci na wydarzeniach okolicznościowych. Obecnie poszerzyłaś swoją ofertę, czy to oznacza, że rezygnujesz z dotychczasowego zajęcia?

Dominika Nadzieja Hołdakowska: Tak zajmuję się animacjami dla dzieci na imprezach okolicznościowych. Zapewniamy zabawę i uśmiech na twarzy dzieci na urodzinach, komuniach, chrzcinach, weselach i innych imprezach rodzinnych, a także firmowych. Ta praca daje wiele radości, satysfakcji dlatego nie planuję z niej rezygnować.

Obcasypodlasia.pl: Wedding planner – to nie jest łatwe, ale z pewnością bardzo kreatywne zajęcie. Jak to się stało, że zdecydowałaś się zająć właśnie tym?

Dominika Nadzieja Hołdakowska: Od wielu lat chciałam planować Śluby, zbierałam inspiracje, oglądałam strony fotografów, kamerzystów i innych usługodawców- robiłam to, od kiedy byłam nastolatką. Zawsze ciągnęło mnie do tego. W zasadzie można by zadać pytanie, dlaczego dopiero teraz podjęłam taką decyzję. Myślę, że musiałam dojrzeć do tego, że to najwyższy czas spełnić marzenie i iść swoją nową drogą. Potrzebowałam czasu, by dojrzeć do myśli, że to już, że jestem gotowa i dam radę, ponieważ jest to piękne, inspirujące, ale pełne wyzwań zajęcie.

Obcasypodlasia.pl: Jak sobie wyobrażasz tę profesję? Czego oczekujesz od tej pracy?

Dominika Nadzieja Hołdakowska: Chyba w tej pracy najwięcej oczekuję od siebie samej- potrzebna jest kreatywność, samodyscyplina, punktualność i wiele innych cech. Jak wiadomo, Pary Młode częściej decydują się na współpracę z Konsultantami Ślubnymi, ponieważ nie mają czasu, potrzebują osoby, która będzie wsparciem, doradcą- taką przyjaciółką, ale z doświadczeniem w kwestii organizacji ich najważniejszego dnia. Ta praca dostarcza mnóstwo wrażeń, ale najbardziej lubię w niej to, że cały czas poznaję nowych, wspaniałych i inspirujących ludzi. Kolejną wartością jest to, że pomaga mi uwierzyć w niemożliwe, pokonywać bariery, bardzo dobrze się w niej czuje i nawet kiedy pojawia się stres, zmęczenie- to nadal myślę i mówię, że kocham to robić i daje mi to spełnienie, a to jest w życiu bardzo ważne!

Obcasypodlasia.pl: W jaki sposób wspierasz Pary Młode?

Dominika Nadzieja Hołdakowska: Wsparcie wedding plannerki ma bardzo szeroki zakres usług może być to organizacja Zaręczyn, Wieczoru Panieńskiego, a nawet Baby Shower. Jednakże najważniejszym zajęciem jest pełna organizacja Ślubu i Wesela, która obejmuje pomoc w wyborze usługodawców i całej wizji tego dnia, są także Pary, które organizują samodzielnie Ślub, a Konsultantka go koordynuje. To wszystko zależy, w jakiej kwestii dokładnie potrzebujemy wsparcia.W naszej ofercie znajdują się również animacje dla dzieci i opieka nocna na Weselach.

Obcasypodlasia.pl: W jaki sposób może się z Tobą skontaktować Para potrzebująca Twojej pomocy?

Dominika Nadzieja Hołdakowska: Do każdej Pary podchodzę indywidualnie, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, gdzie ustalamy co jest dla nich ważne, jakiej pomocy potrzebują z mojej strony, na podstawie wspólnych ustaleń przygotowuję pełną ofertę z wyceną. Można się ze mną skontaktować przez media społecznościowe takie jak facebook, instagram- tam również można znaleźć mój numer telefonu i adres e-mail. Z przyjemnością odpowiadam na wszystkie zapytania dotyczące współpracy.

Dziękuję.

Autor fot. Małgorzata Bućko, źródło fot. – archiwum prywatne D. Hołdakowskiej.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *