KOLORY NA LATO A PRZY OKAZJI NA LATA! Co się nosi w tym sezonie?

KOLORY NA LATO A PRZY OKAZJI NA LATA! Co się nosi w tym sezonie?

Po tak burzliwym czasie w świecie mody, na sezon wiosna/lato 2020 projektanci światowych domów mody, proponują nam barwy ziemi, a w utęsknieniu za wakacjami i wodą, nawołują do odcieni koloru niebieskiego oraz roślinnej zieleni. Co jeszcze będziemy nosić w tym sezonie?

Dla odważniejszych pasjonatek mody proponujemy neonowe odcienie kolorów i uwaga – sięgnięcie do szafy po wręcz „krzyczący” odcień czerwieni…Co sezon nie zawodzi i zawsze wraca do łask!

Zobacz też – Czerwień – kolor owiany tajemnicą.

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie stylizację w ciepłych kolorach ziemi, które niosą za sobą spokój i nostalgię. Jednak jeśli, jest to dla Was za mało, przenieście się myślami do ulic modowych miast, gdzie każda ulica, wykrzykuje inną historię za pomocą neonowych kolorów lub stylizacji w stylu ALL NUDES (stylizacja zachowana w jednej kolorystyce z reguły odcienie beżu).

Celine czy Carolina Herrera w tym sezonie proponują rozbielony niebieski, UWAGA! Według ekspertów ten odcień niebieskiego koloru będzie w tym sezonie niezawodny. Przygotujcie się.

Obecna sytuacja przewartościowała świat mody. Udowodniła, że sezonowość w branży fashion niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem.

W nowym sezonie korzystajmy z kolorów, które już goszczą w naszej szafie, nie bójmy się też eksperymentować! Łączmy ciepłe kolory z zimnymi, szukajmy dodatków, które nadadzą stylizacjom wyrazistości. Bawmy się szeroką paletą kolorów!

Projektanci sięgają po klasyczne kolory takie jak biel, czerń MUST HAVE w każdej szafie. Jednakże zachęcają do zabawy oderwania się od rzeczywistości i przekraczania swoich granic w świecie mody. Pastelowe czy neonowe kolory rozświetlą każdą urodę! Spraw, aby upalne dni były pełne ciepła i radości.

Każda stylizacja, nawet ta najprostsza może stać się wyjątkowa dzięki kolorom.

Poniżej inspiracje na zbliżające się lato w kolorach do wykorzystania na LATA!

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Fot. Materiały butiku By Carla Fashion. Autor fot. Piotr Sidor

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.