Książki na Walentynki: „Gdybyś tylko wiedziała” Hannah Beckerman i „Randka z Hugo Bosym” Agnieszka Lingas-Łoniewska

Książki na Walentynki: „Gdybyś tylko wiedziała” Hannah Beckerman i „Randka z Hugo Bosym” Agnieszka Lingas-Łoniewska

13.02.2019 r. nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukaże się bardzo ważna i głęboko poruszająca powieść o kruchości i sile rodzinnych powiązań: Hannah Beckerman „Gdybyś tylko wiedziała”.

Melancholijna, urocza, doskonała w pokazywaniu sekretów, jakie chowamy przed bliskimi, nawet tymi, których kochamy. Uwielbiam tę książkę, choć nieraz doprowadzała mnie do łez.
JOJO MOYES

Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę. Czy prawda zawsze jest jednak najlepszym rozwiązaniem?
Rodzina Audrey się rozpadła. Jej dwie dorosłe córki, Jess i Lily, są ze sobą skłócone, a nastoletnie wnuczki
nawet się nie znają. Sekret sprzed trzydziestu lat – to jedyne, co nadal ich łączy. Kiedy napięcie sięga zenitu,
decyzja, którą przed laty podjęła jedna z sióstr, teraz może wyjść na jaw. Czy pomimo skrywanej tajemnicy
i trwającej wiele lat niezgody pojednanie jest możliwe? I za jaką cenę?

Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym
zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult.

PREMIERA: 13.02.2019

Hannah Beckerman jest uznaną i cenioną dziennikarką i wschodzącą gwiazdą beletrystyki. Dwanaście lat pracowała w telewizji, najpierw w dziale produkcji BBC, a potem jako redaktorka programów artystycznych i dokumentalnych w Discovery Channel USA. Obecnie jest dziennikarką. Zajmuje się także krytyką literacką i publicystyką w gazetach „The Observer”, „FT Weekend” i „Sunday Express”. Bywa również jurorem w wielu konkursach literackich, w tym Costa Book Awards.www.hannahbeckerman.com


13.02.2019 r. nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukaże się kolejna, długo wyczekiwana przez czytelniczki, powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. „Randka z Hugo Bosym” – komedia romantyczna, w której każdy z nas mógłby odegrać główną rolę.

Co zainspirowało Autorkę do napisania tej powieści? Proszę przeczytać, co mówi o tym Agnieszka:

Inspiracją do napisania „Randki z Hugo Bosym” była moja przeszłość w korporacji, bohaterka trochę przypomina mnie, przede wszystkim ze względu na moją tendencję do wpadania w kłopoty. Ujęła mnie też historia (autentyczna) miłości Fortunata i Elwiry, którą opisałam w powieści, a zwłaszcza słowa starszego pana: „Ciało się starzeje, ale nie miłość. Miłość zawsze jest młoda.” W książce pojawiają się prawdziwe miejsca, które odwiedziłam podczas trasy autorskiej : Chojna, Moryń, Dolina Miłości. Chciałam połączyć prawdziwą historię miłosną z opowieścią o parze, która poznaje się w nieoczekiwanych okolicznościach, oboje mają za sobą trudne związki, próbują odnaleźć się w szybkim świecie i chyba nie wierzą już w miłość. A przecież miłość zawsze jest młoda.

Agnieszka Lingas-Łoniewska, wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 r. jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne, jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne.

PREMIERA: 13.02.2019

Przystojny nieznajomy chce ci zabrać taksówkę, gdy śpieszysz się na ślub przyjaciółki? Życie. Przystojniak od taksówki okazuje się jednym z gości weselnych, a ty zrobiłaś mu awanturę bez potrzeby? Pech. Mimo złego startu świetnie się razem bawicie całą noc, ale gdy robi się naprawdę gorąco, panikujesz i uciekasz? No cóż… Seksowny niedoszły kochanek właśnie zostaje twoim nowym szefem? To już nie pech, to katastrofa. Zwłaszcza jeśli nie możesz przestać o nim myśleć… Jagoda Borówko ma talent do pakowania się w kłopoty. Najnowszym z nich jest Hugo Bosy – charyzmatyczny nieznajomy z wesela jej przyjaciółki, z którym flirtowała, a teraz będzie musiała pracować z nim nad jednym z najważniejszych projektów realizowanych przez agencję reklamową, w której pracuje. Choć oboje starają się być profesjonalni, nie jest im łatwo oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Jakby tego było mało, były chłopak Jagody postanawia znowu zawalczyć o jej względy… Płomienny romans to dobry początek związku na całe życie. O ile tylko Jagodzie uda się przełamać nieustannie prześladujący ją pech…
Jagodowa miłość, która rozpala zmysły!


O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska. Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku: w 2011, 2012, 2015, 2016 i 2017 – trzy ostatnie zdobyła Nela Mała Reporterka.

Informacja prasowa. Źródło: Burda Media Polska

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *