Latin Studio zaprasza na dni otwarte

dni otwarte Latin Studio - zaproszenie

Białystok na początku września zmieni się w miasto tańca! Latin Studio – centrum tańca i fitnness zaprasza do siebie na dni otwarte. Swoich sił na parkiecie będzie można spróbować zupełnie za darmo.

W dniach 4-9 września warto zajrzeć na ulicę Marii Skłodowskiej-Curie 14b (1 piętro nad Opałkiem) w Białymstoku, do studia tańca prowadzonego przez ludzi kochających gorące rytmy. To idealna okazja, żeby rozpocząć swoją taneczną przygodę.

W trakcie dni otwartych Latin Studio będzie można „zasmakować” rytmów salsy, mambo, bachaty. Nie zabraknie też zajęć fitness i pilates. UWAGA! Na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca. Jak to zrobić?

WYŚLIJ SMS ze zgłoszeniem: IMIĘ I NAZWISKO, DZIEŃ, JAKIE ZAJĘCIA. (1 osoba może się zapisać na jedne zajęcia z każdego rodzaju, maksymalnie 3 różne) pod numer tel. 726 390 676.

GRAFIK ZAJĘĆ

NIEDZIELA 4.09:
15:00 – Bachata Solo kurs od podstaw
16:00 – Bachata w parach kurs od podstaw
18:00 – Salsation poziom początkujący
20:00 – Salsa w parach kurs od podstaw

PONIEDZIAŁEK 5.09:
19:00 – Salsa solo (tylko dla kobiet) kurs od podstaw

WTOREK 6.09:
17:00 – Pilates Open
19:00 – Salsa w parach kurs od podstaw

ŚRODA 7.09:
17:00 – Zdrowy Kręgosłup Open
19:00 – Bachata w parach kurs od podstaw

CZWARTEK 8.09:
18:00 – Bachata solo (tylko dla kobiet) kurs od podstaw

PIĄTEK 9.09
18:00 – Mambo Solo kurs od podstaw
19:00 – Mambo w parach kurs od podstaw

Podpowiedź organizacyjna: trzeba przyjść 20 minut przed zajęciami z odpowiednim strojem (wygodny, sportowy) oraz zmienionym obuwiem. Na zajęcia tańczone w parach nie trzeba zapisywać w parze z partnerem/partnerką. Zajęcia z dopiskiem „solo” to nauka kroków solowych (zajęcia nie odbywają się w parach). Katerogia zajęć „open” – zajęcia otwarte dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia rozpoczynają się danego dnia i będą kontynuowane co tydzień od danej daty startu.

Gorące, latynoskie rytmy mogą być antidotum na jesienną aurę!

Warto więc – przy okazji dni otwartych w Latin Studio – skorzystać z promocji. Przy zakupie dowolnego karnetu otrzymasz 20% zniżki.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.