LUTY- miesiąc przepełniony miłością..do mody i nie tylko!

LUTY- miesiąc przepełniony miłością..do mody i nie tylko!

Luty to miesiąc przepełniony miłością! A co z okazji tej miłości zrobisz dla siebie? Spraw sobie radość stylizacją na szczególny wieczór…

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Planujesz romantyczną kolację w domu? Dopełnij ten wieczór wyjątkową stylizacją, podkreśl swoje piękno poprzez ubrania!

Miuccia Prada powtarzała:

„To, co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma. Moda to żywy język”

Doceń wspólne chwile, celebruj miłość i WYGLĄDAJ PIĘKNIE!

W jaki sposób przygotować się na wyjątkowy dzień?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób będziesz celebrować go ze swoją drugą połówką. Jeżeli planujecie romantyczną kolację, proponujemy kobiecą sukienkę w kolorze wyrazistej czerwieni dostępną w butiku by Carla Fashion na ulicy Swobodnej 26 w Białymstoku.

W przypadku, kiedy wolicie spędzić razem ten czas, spacerując po mieście z kubkiem kawy, proponujemy mniej zobowiązującą stylizację w postaci koszuli i jeansów, bądź oversizowego sweterka w połączeniu z cygaretkami.

Wszystko brzmi pięknie, ale zaraz pomyślicie a co z kolorami? Uspokoję Was, bo nie ma żadnych barier. Coco Chanel, powtarzała, że najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na Tobie wygląda! Najważniejszy jest Twój komfort i uśmiech na twarzy, Twoja uroda zostaje podkreślona przez stylizację, którą tworzysz. Poniżej znajdziecie propozycję stylizacji z butiku by Carla Fashion w Białymstoku na nadchodzący wyjątkowy dzień.

W modzie w 2021 roku będzie panowała przede wszystkim dowolność, w doborze wzorów, kolorów czy fasonów, to samo obowiązuje przy zbliżających się Walentynkach.

Zaufaj sile czerwieni i spraw, by stała się nieodłączną częścią Twojej garderoby! Czerwień stylizuj przede wszystkim w sposób kompleksowy, czyli jakby jutra miało nie być!

Masz ochotę na garnitur połączony z koronkowym body?

Proszę bardzo!

Masz ochotę zaskoczyć partnera wyjątkową stylizacją?

Proszę bardzo!

Masz ochotę spędzić ten dzień w domowym zaciszu,w sportowej stylizacji?

Ależ proszę!

Wiele inspiracji stylizacji znajdziecie w mediach społecznościowych butiku by Carla Fashion.

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze wszelkie pytania i wątpliwości.

Życzymy Wam dużo miłości i udanych stylizacji, które podkreślą Wasze piękno!

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Źródło fot. Archiwum by Carla Fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.