„Manager w spódnicy” kolejna odsłona projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”.

"Manager w spódnicy" kolejna odsłona projektu "Przedsiębiorcza Kobieta".

pk_tlo1

Szukasz inspiracji? Wydarzenie, które będzie dla Ciebie jak wiatr w żaglach, natchnie do działania i zmotywuje do robienia wielkich kroków w życiu oraz biznesie. Kobiety, które odniosły sukces i są dla siebie menadżerkami, uchylą rąbka tajemnicy. Zdradzą nam swoje sekrety jak zamienić pasję w dochodową działalność oraz efektywnie wykreować własną markę.

„Manager w spódnicy” to kolejna odsłona projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. W ramach przedsięwzięcia organizowane są spotkania inspirujące dla kobiet, których priorytetem jest rozwój osobisty i świadome budowanie kariery. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 19 marca w Pałacu Branickich.

Start wydarzenia: 16:00.

W programie m.in.:

Anna Kerth – aktorka, najbardziej kojarzona z serialu „Na Wspólnej”, coach i motywatorka w jednym, uwielbia pracę z ludźmi, autorka metody przywracania wewnętrznej siły i harmonii Warm Up

Alicja Czarniecka – projektantka mody, uczestniczka programu TVN „Project Runaway”, autorka marki SAX35TH, jej stroje nosiły między innymi Oprah Winfrey, Whitney Houston i Mary J. Blige.

Magdalena Gołaszewska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, związana z białostockim ośrodkiem TVP od 18 lat. Prowadzi programy na żywo, wywiady, debaty, programy rozrywkowe, gale i koncerty. Przez lata doświadczeń stała się ekspertem w opanowywaniu stresu podczas przemówień i wystąpień publicznych.

– pokaz tańca towarzyskiego – formacja KADRYL – szkoła tańca Justyna&Gracjan

Tego dnia zrywamy stereotyp o menadżerach w spodniach.
Zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze Panie do nałożenia spódnic lub sukienek na wydarzenie!

plakat na strone

Bilety są dostępne pod linkiem :
http://managerwspodnicy.evenea.pl/

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 🙂

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *