„Moim celem zawsze było niesienie pomocy kobietom, które tego potrzebują” Akcja Nominacja – Martyna Hlebowicz

„Moim celem zawsze było niesienie pomocy kobietom, które tego potrzebują” Akcja Nominacja - Martyna Hlebowicz


Martyna Hlebowicz łącząc pasję, powołanie oraz pomysł na biznes stworzyła na mapie Białegostoku własne miejsce, którego hasłem przewodnim jest dążenie do piękna.

Obcasypodlasia.pl: Zostałaś nominowana do wywiadu na łamach naszego portalu w ramach „Akcja Nominacja”. Jak myślisz dlaczego? W jakiej dziedzinie Twoim zdaniem stanowisz inspirację dla innych Podlasianek?

Martyna Hlebowicz: Wzięcie udziału w „Akcja Nominacja” jest wielkim zaszczytem. W takich momentach czuję, że moja praca jest doceniana i moje Pacjentki są zadowolone.

Moim celem zawsze było niesienie pomocy kobietom, które tego potrzebują. Sprawiam, by mogły poczuć się pięknie w swoim ciele i ze swoim wyglądem. Wizyta u mnie to nie tylko zmiana wyglądu bądź upiększenia, ale również odpoczynek psychiczny. Staram się rozmową podnieść na duchu, jeżeli tego potrzebują, „wybić” kompleksy z głowy i pomóc ze zdrowiem, jeżeli takiej pomocy potrzebują.

Czy mogę mówić o sobie inspiracja dla innych ? Miło mi to słyszeć, ale jestem tylko człowiekiem o dobrym sercu, niegoniącym za zdobyciem jak największych pieniędzy. Zależy mi, by moje miejsce było przyjazne i dostępne dla każdego. Dlatego z miłą chęcią biorę udział w wielu akcjach zarówno charytatywnych, jak i innych społecznościowych.

Opowiedz nam proszę czym się zajmujesz?

Jestem Kosmetologiem z powołania. Zajmuję się Kosmetologią Estetyczną, pielęgnacyjną oraz wizażem i stylizacją. W mojej nowo otwartej Klinice mam nawiązane współpracę z lekarzem, trenerami, dietetykami, masażystami, psychologami, a także butikami! Naszym hasłem przewodnim jest „w dążeniu do piękna”.

Stworzyłaś nowe miejsce na mapie Białegostoku, co posiada w swojej ofercie?

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, przeciwstarzeniowych oraz takich przy użyciu kwasu Hialuronowego. Zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb każdej Pacjentki. Dbam, aby salon był zawsze czysty i luksusowo wyposażony, zabiegi były innowacyjne, a sprzęt nowej generacji.

To, czym się zajmujesz jest dla Ciebie…?

To czym zajmuje się jest dla mnie przyjemnością. Uwielbiam pracę z ludźmi i to co robię, nie wyobrażam sobie innego miejsca pracy.

Czym jest dla Ciebie pasja?

Pasja jest dla mnie przyjemnym spędzeniem czasu przy okazji z dobrym zarobkiem. Chciałabym podkreślić, że pasja również wymaga poświęceń. Zdążają się dni, że nie mam nawet 5 minut na jedzenie bądź wyjście do toalety. Mimo tego EstetiCosmetology to moje dziecko, które będę ciągle pielęgnować i stale się rozwijać !

Dziękujemy.

Fot. Z archiwum Martyny Hlebowicz

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *