MEDYCYNA ESTETYCZNA POD CHOINKĘ

MEDYCYNA ESTETYCZNA POD CHOINKĘ

W okresie przedświątecznym w TWOJEJ KLINICE w BIAŁYMSTOKU obserwowany jest zwiększony ruch. Wielu pacjentów korzysta z zabiegów. Największą popularnością cieszą się klasyczne, małoinwazyjne zabiegi przy użyciu toksyny i kwasu hialuronowego, które dają szybki efekt i nie wymagają rekonwalescencji. Coraz częściej też zabiegi oferowane przez twoja Klinikę stają się podarunkiem pod choinkę.

Zdecydowanie obserwujemy większe zainteresowanie zabiegami estetycznymi w okresie przedświątecznym i noworocznym – przyznaje dr Tomasz Konończuk, lekarz medycyny estetycznej, współzałożyciel Twojej Kliniki. Dotyczy to zarówno naszych stałych pacjentów, jak też osób, które odwiedzają na święta swoich bliskich i przyjaciół. I w tym właśnie okresie planują poddać się zabiegom.

Pacjenci głównie wybierają zabiegi małoinwazyjne i nie wymagające okresu rekonwalescencji. Bo przecież przy świątecznym stole musimy wyglądać ładnie i świeżo.

Najczęstszymi zabiegami przedświątecznymi, na które decydują się Pacjenci w Twojej Klinice są: toksyna botulinowa i kwas hialuronowy. Panie często planują tego typu zabiegi dwa razy w roku. Raz w maju, przed sezonem letnim, drugi raz właśnie w grudniu, żeby ładnie i świeżo wyglądać podczas przerwy świątecznej i na Nowy Rok.

Odwiedzają nas też pacjenci, którzy decydują się na zabiegi bardziej inwazyjne, po których kilkudniowa rekonwalescencja jest nieunikniona. Poświęcają czas świąteczny na to by w domowym zaciszu zregenerować się po wykonanym zabiegu. Najczęściej są to peelingi medyczne, zabiegi wykonane przy użyciu lasera frakcyjnego, czy zabiegi chirurgiczne.

Zabieg estetyczny pod choinką

– W tym roku obserwujemy duże zainteresowanie zakupem na prezenty świąteczne bonów podarunkowych lub kosmetyków. Najczęściej to panowie odwiedzają nas w tej sprawie. Przy zakupie najczęściej nie precyzujemy rodzaju zabiegu, a pozwalamy obdarowanemu skorzystać z usługi w jakiejś konkretnej kwocie. Później podczas konsultacji lekarskiej w gabinecie dobieramy zabieg do potrzeb pacjentki – mówi dr Konończuk.

Oferowane w Twojej Klinice kosmetyki to najnowsze osiągnięcia w zakresie kosmetologii inspirowanej medycyna estetyczną. Skuteczność produktów wynika z połączenia składników aktywnych stosowanych w medycynie estetycznej i dermatologii.

Okres przedświąteczny to zwykle gorący czas dla każdej z nas. Bardzo trudno zadbać o piękny wygląd w dniu przygotowań do kolacji wigilijnej. Warto postarać się o to na kilka dni lub tygodni wcześniej.

Autor: Twoja Klinika

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *