Metamorfoza miłości – relacja

Metamorfoza miłości – relacja

„Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach”. Paulo Coelho

Czy miłość można poddać metamorfozie? Chyba każdy miałby swoje zdanie na ten temat. I niech tak pozostanie. My natomiast poddaliśmy metamorfozie dwoje kochających się ludzi.

We współpracy z Sylwią Rudnicką i butikiem La Brea zorganizowaliśmy kolejną edycję naszej akcji METAMORFOZY, tym razem skierowaną do par.

W konkursie wygrała Pani Ewa wraz ze swoim narzeczonym – Szymonem.

Dlaczego zdecydowała się zgłosić do konkursu siebie i narzeczonego ?

Szukałam prezentu na Walentynki dla mojego chłopaka. Podczas przeglądania wpisów na portalu Obcasypodlasia.pl zauważyłam konkurs „Metamorfozy Par” i stwierdziłam, że byłby to fajny i niepowtarzalny prezent -niespodzianka – tłumaczy Pani Ewa.

Dla ukochanej osoby można zrobić wszystko.

Czy ciężko było namówić narzeczonego do udziału w takiej akcji?

Narzeczony do ostatniej chwili nie wiedział co spiskuję. Z pomocą siostry i znajomych zbierałam polubienia na fb. Dopiero po komentarzu Organizatorów o konieczności udostępnienia w poście „drugiej połówki” powiedziałam narzeczonemu o całym wydarzeniu. Szymon był trochę zaskoczony jednakże bez większych oporów się zgodził – o swoim „podstępie” względem narzeczonego opowiada Pani Ewa.

W dniu metamorfozy narzeczeni oddali się w ręce profesjonalnego teamu naszej akcji.

Sylwia Rudnicka wraz z Dawidem z jej studia zadbali o ich fryzury. Kamila Lewicka Make Up Artist wykonała subtelny makijaż Pani Ewie. Wszystko to uwieczniła sesja fotograficzna w Restauracji Kawelin, którą wykonał fotograf Marcin Kendra. O odpowiednią stylizację na czas sesji zadbał butik La Brea.

Jak całą akcję odebrali laureaci konkursu ?

–  Cały dzień metamorfozy był bardzo ekscytujący. Sama świadomość o nadchodzącym wydarzeniu sprawiała, że na naszych twarzach pojawiał się uśmiech. Wszyscy specjaliści, którzy się nami zajęli byli przemili i starali się zrobić wszystko, abyśmy po zmianie czuli się wspaniale i wyjątkowo. Efekt końcowy spełnił nasze najśmielsze oczekiwania. Cały dzień zwieńczony sesją fotograficzną był świetną zabawą i możliwością odkrycia nowej odsłony siebie. Teraz sami czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy- zdjęcia z naszej metamorfozy, ponieważ sami jesteśmy ciekawi jak to zostało udokumentowane.

Jak wypadła sesja? Sami zobaczcie.

 

 

 

I na koniec pytanie, którego nie mogliśmy nie zadać.

Mężczyźni raczej niechętnie wchodzą w tego typu akcje. Jak Pan się czuł w roli uczestnika Metamorfozy?

–  Może i mężczyźni niechętnie biorą udział w tego typu wydarzeniach, ale postanowiłem spróbować i było to miłe doświadczenie. Zresztą miałem mało czasu na podjęcie decyzji, ponieważ dowiedziałem się o całej akcji dzień przed metamorfozą. Oznaczało to że, nie miałem za dużo czasu na przemyślenia czy chcę wziąć udział w tym wydarzeniu. Jak się okazało cały sobotni dzień był okazją na spędzenie przyjemnego dnia z Ewą – tłumaczy Pan Szymon.

Na końcu chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować organizatorom za możliwość wzięcia udziału w metamorfozie. Dziękujemy specjalistom (Sylwii Rudnickiej, Kamili Lewickiej, Dawidowi Persowi, Marcinowi Kendra oraz stylistce z La Brea) którzy zajęli się nami podczas tego fajnego dnia i odkryli w nas kolejną piękną odsłonę siebie. Bardzo dziękujemy Gosi Szczęsnej i wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, iż mogliśmy wieźć udział w takim fajnym dla nas wydarzeniu – Ewa i Szymon.

My ze swojej strony dziękujemy Współorganizatorom Sylwii Rudnickiej i La Brea oraz wszystkim Partnerom wydarzenia: Restauracji Kawelin, Marcinowi Kendrze, Kamili Lewickiej. W szczególności chcielibyśmy podziękować Uczestnikom Ewie i Szymonowi, którzy zdobyli się na odwagę i zdecydowali na udział w naszej akcji.

Elżbieta Stankowiak
ObcasyPodlasia.pl

Autor fot. Marcin Kendra

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *