Metamorfozy Białystok 2020 – co czeka na uczestniczki wydarzenia?

Metamorfozy Białystok 2020 – co czeka na uczestniczki wydarzenia?

Ruszyła czwarta odsłona akcji Metamorfozy Białystok 2020. O historii powstania tegorocznej edycji i atrakcjach czekających na uczestniczki wydarzenia rozmawiam z Adamem Bartosiakiem – trenerem personalnym, pomysłodawcą i organizatorem akcji.

Obcasypodlasia.pl: To już IV edycja metamorfoz organizowanych przez Ciebie. Skąd pomysł na organizację takiej właśnie akcji?

Adam Bartosiak: Zauważyłem, że jest bardzo duże zapotrzebowanie i zainteresowanie wśród kobiet takimi akcjami. Panie potrzebują czasem opieki, która pozwoli im popracować nad wiarą w siebie, zwiększyć ją. To, co zapewniamy w ramach akcji, sprzyja temu procesowi. Doszedłem do wniosku, że ja wspólnie z partnerami wydarzenia mogę im to dać, organizując metamorfozy. Dlatego organizuje już IV edycję, a w kolejnym roku planuję V.

Ogółem to jest to już czwarta edycja Metamorfoz, trzecia w tym roku. Akcja przyśpieszyła.

Cała historia zaczęła się dwa lata temu na mniejszą skalę, ale z olbrzymim sukcesem. Takie wydarzenie jest bardzo czasochłonne, aby zgrać wszystkich partnerów wydarzenia, wszystkiego dopilnować. Stąd to było jedyne wydarzenie w pierwszym roku. Za to w tym roku jest to już trzecie wydarzenie, największe jak do tej pory.

Czy poszczególne edycje różniły się między sobą. Organizując obecną, zebrałeś spore grono Partnerów wydarzenia, powstała naprawdę atrakcyjna akcja, w której warto wziąć udział.

Z każdą edycją rośnie moje doświadczenie, co mnie bardzo cieszy. W tej edycji np. już w trakcie trwania konkursu są prowadzone darmowe szkolenia przez transmisje live. Szkolenia są z motywacji, dietetyki, treningów, fotografii itp. Więc samo już uczestnictwo w tym wydarzeniu, pomaga kobietom zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Dodatkowo, mimo że 4 października wyłonimy trzy Panie, to wydarzenie nadal będzie trwać i edukować osoby, wspierać je i pokazywać postępy osób, które wygrały. To mam nadzieję, przełoży się na lepszą motywację. Dodatkowo będą różne nagrody do wygrania poza samym konkursem, więc warto tam być i się zaangażować.

Przypomnijmy jak zgłosić swój udział w konkursie?

Zasady są proste. Najpierw trzeba zgłosić chęć udziału w formie postu, opublikowanego w naszym wydarzeniu. Kandydatka powinna napisać w nim kilka słów o sobie i przekonać nas, że to właśnie ją powinniśmy zaprosić na casting. Regulamin dotyczący wydarzenia znajduje się na stronie www.bartosiakteam.pl . Dodatkowo prosimy w poście o oznaczenie trzech lub więcej osób, z którymi chcielibyście przejść tę metamorfozę, oraz o udostępnienie naszego wydarzenia na swojej tablicy, w formie postu publicznego. Spośród zgłoszeń wyłonione zostaną trzy osoby, które wezmą udział w metamorfozach oraz otrzymają atrakcyjne nagrody od partnerów wydarzenia.

Szczegółowe informacje

Dziękuję za rozmowę.

Elżbieta Stankowiak

Fot. z archiwum Adama Bartosiaka

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *