Mistrzyni Swojego Życia. Żonglująca Matka

Mistrzyni Swojego Życia. Żonglująca Matka

„Witaj w gronie wyjątkowych Kobiet – Żonglujących Matek!

Książka, którą będziesz trzymać w rękach zawiera efekt długich lat pracy nad sobą, nad samoświadomością i poznawaniem siebie. Jest ona zapisem moich osobistych doświadczeń, zawodowych refleksji oraz wielu trudnych lekcji jakie przyszło mi odrobić.

Napisałam tę książkę dla kobiet, które uważają, że Mistrzyni jest głęboko w nich i chcą ją uwolnić. Dla tych kobiet, które są zainteresowane tym, co powoduje, że nie mogą czuć się w pełni sobą w życiu.

To dla Was przeprowadziłam wywiady z kobietami, które zastosowały moje rady w życiu i dzięki temu dążą wytrwale do swojego Mistrzostwa.

Ja sama byłabym o wiele szybciej szczęśliwa i spełniona, gdyby ktoś podsunął mi taką książkę 16 lat temu. Na pewno pozwoliłaby mi uniknąć wielu błędów, które popełniłam lub niewłaściwych ścieżek na które weszłam. Dlatego właśnie ją napisałam.

Ufam, że będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i siły do tego , by wytrwale podążać swoją ścieżką i stać się Mistrzynią Swojego Życia.

Mówili: Nie dasz rady! Po co ci to? A co ty takiego masz do powiedzenia innym? W czym jesteś lepsza od innych? Mówili: A kim ty jesteś, żeby pisać książkę? A kim ty jesteś, żeby mówić innym co maja robić ze swoim życiem? Mówili: To się nie opłaca! Każdy może teraz napisać książkę! Na książkach się nie zarabia! Co to za dziwny pomysł? Ty to masz dziwne pomysły!
Pomyślałam: Ja wam pokażę! Kto jak nie ja! A dlaczego nie? Spróbować można! Mam czym się podzielić- życie mnie nie oszczędzało! Sama do wszystkiego doszłam!

I tak 1 lipca 2016 roku, wieczorem, siedząc na tarasie i słysząc cykanie świerszczy napisałam pierwszy rozdział mojej książki, o tym jak bezczelnie sięgnąć po swoje. Książki, której pisanie było dla mnie lekarstwem na wszystkie trudności, jakie przytrafiły mi się w życiu. Było trzecim dzieckiem, równie kochanym, wyczekiwanym i pielęgnowanym. Niesamowite było też to, że osoby które współtworzyły tę książkę – ja, ilustratorka, grafik, łamacz -wszyscy byli tak samo zaangażowani. To dziecko książkowe ma wielu rodziców.

I tak 7 lutego 2017 roku urodziło się moje trzecie dziecko: Mistrzyni Swojego Życia. Żonglująca Matka.

Wiec, jeśli chcesz: obudzić w sobie Mistrzynię, żyć w zgodzie z sobą i swoimi potrzebami, bezczelnie sięgać po swoje, być spełniona i szczęśliwą kobietą, odkryć Swój Skarb, uwierzyć w siebie…

To przeczytaj moją książkę, bo zapraszam Cię w niej do świata, który wart jest przemyślenia, który wart jest zapamiętania i który w Twoich dłoniach może być Skarbem, do którego możesz włożyć co tylko chcesz.”

Kinga Bogdańska
Mistrzyni Swojego Życia
Żonglująca Matka
Woman Coach

Książka do nabycia na www.kingabogdanska.com

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *