MODA DODAJE KOBIECOŚCI. JAK PODKREŚLIĆ KOBIECOŚĆ POPRZEZ ZMIANĘ STYLU?

MODA DODAJE KOBIECOŚCI. JAK PODKREŚLIĆ KOBIECOŚĆ POPRZEZ ZMIANĘ STYLU?

Teraz pewnie zapytasz, o co chodzi z tą zmianą stylu, wizerunku? Przecież ja się nie chce zmieniać, ja tylko nie mam się w co ubrać, kiedy otwieram swoją szafę, a kilka nietrafionych ubrań jeszcze mi krzywdy nie zrobiło.

Serio? Naprawdę chcesz czekać, kiedy ubrania zaczną wysypywać się z Twojej szafy w przenośni i dosłownie? Mało tego, czy Ty naprawdę wierzysz w to, że w zmianie stylu, wizerunku chodzi o to, aby zmieniać siebie na kogoś, kim naprawdę nie jesteś?

To zupełnie nie o to chodzi.

Styl odkrywamy, czyli zmieniamy na Twój prawdziwy, właśnie po to, abyś miała się w co ubrać. Popatrz, kiedy odkryjesz ubrania, w których naprawdę dobrze się czujesz, będą one podkreślały to, co jest pięknego w Tobie i spełnią swoją funkcję, bo będziesz czuła się w nich komfortowo i kobieco.

Mało tego zaoszczędzisz przynajmniej godzinę tygodniowo (tyle tracisz na zastanawianie się, w co masz się ubrać) oraz przestaniesz tracić fortuny na to, co do Ciebie nie pasuje.

Odkryj swój unikalny STYL, odkryj na nowo siebie w ubraniach, które nosisz. Dlatego, że Twój styl jest trendy zawsze, nie tylko co sezon i to jest bardzo ważna rzecz, bo Twój styl to fundament, na którym budujesz, kreujesz swoją szafę, tak aby była ona dla Ciebie czymś szczęśliwym, a nie udręką, Twoją przestrzenią, która daje Ci radość.

Twój styl to cała Ty, Twoja osobowość, zapach Twoich perfum, upodobania, sposób poruszania się, piękno, które jest w Tobie. To Twoja kobiecość, którą emanujesz. Oglądając niedawno film o Christianie Diorze i jego karierze, mówił on właśnie o tym, z czym kojarzy mu się kobiecość – powiedział, że właśnie ze stylem, zapachem perfum, z kobietą, której daje szczęście to, co nosi na sobie, a on chce uszczęśliwiać kobiety. Bardzo to do mnie trafiło i urzekło.

Teraz też możesz zapytać, jak podkreślać swoją kobiecość ubraniami?

Każda z nas będzie czuła się kobieco w czym innym. Dla Ciebie być może to oznaczać jeansy, szpilki i białą koszulę, a dla mnie sukienkę czy garnitur. Chcę Ci powiedzieć, że każda z nas będzie czuła się w czym innym kobieco i to jest fajne, bo jest unikalne, to jest właśnie Twoja kobiecość i Twój styl.

Nad odkryciem stylu i dobrą organizacją Twojej szafy będziemy pracowały już niebawem! Na wiosnę szykuję dla Ciebie specjalny kurs online, w którym poprowadzę Cię przez ten cały proces zmian – z nie mam się w co ubrać do – nareszcie mam się w co ubrać. Ten kurs to będzie petarda!

Autor: Agnieszka Nortey

Siła Kobiecego wizerunku

Więcej tekstów Autorki.

Fot. z archiwum Autora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *