MODA JEST ZAKOCHANA W NASZEJ KOBIECOŚCI

MODA JEST ZAKOCHANA W NASZEJ KOBIECOŚCI

W modzie nie chodzi tylko o ubrania. Moda co coś, co unosi się w powietrzu, co się wyczuwa. Jest na ulicach i można to poczuć intuicyjnie. Ma wiele wspólnego z tym, jak żyjemy, co myślimy i co się wokół nas dzieje.”- Coco Chanel.

Znasz to uczucie, kiedy przechodzisz ulicą i czujesz na sobie wzrok innych? Często towarzyszy temu zdziwienie, bo w końcu jak to możliwe, że ktoś zwraca na mnie uwagę? Znane prawda? Jednak musisz przyznać, że zawsze to zjawisko dodaje pewności siebie. Moda jest jednym z aspektów, który pomaga stworzyć wizerunek, a zarazem buduję pewność siebie, poczucie kobiecości i samoakceptacji.

Wszystko zaczyna się od samoakceptacji, ale UWAGA! Moda jest zakochana w naszej kobiecości! W tym, jak łatwo i szybko można podkreślić kobiece piękno. Jednak czymże jest kobiecość? Jest to pojęcie abstrakcyjne, które dla każdej z nas oznacza coś innego. Bez wątpienia jest to zespół cech fizyczno-umysłowych charakteryzujący kobietę, jednak…

Nieważne, czy na co dzień chodzisz w szpilkach i idealnie skrojonym garniturze, czy w ulubionych jeansach w połączeniu z ukochanym swetrem. Kobiecość po prostu widać. Każda z Was emanuje ją na swój wyjątkowy sposób. Bycie kobietą jest niesamowitą siłą i wyzwaniem. Codziennie możemy zdobywać świat. Ubranie istnieje po to, aby pomóc nam to wyrazić. Ukazujcie poprzez stylizację swoje samopoczucie, swoją radość, gniew czy smutek. Pokażcie swoją siłę i kobiecość poprzez to, po co sięgacie do szafy. Pomyślcie o ulubionej rzeczy, która dodaje Wam poczucia pewności siebie i kobiecości, jak się wtedy czujecie? I zróbcie teraz wszystko, co w Waszej mocy aby utrzymać to uczucie codziennie.

Projektant mody,uwielbiany przez kobiety Yves Saint Laurent powiedział kiedyś,że w sukienkach,najważniejsza jest kobieta,która je nosi. Nie ograniczajmy się tylko do sukienek i pamiętaj, że to TY! Ty w stylizacji jesteś najważniejsza. Twoja kobiecość, Twoja siła i charakter.

Bądź spełniona bez potrzeby spełniania oczekiwań innych. Noś ubrania, które dodają Ci pewności siebie i sprawiają, że czujesz się w nich komfortowo. Zrób coś w tym tygodniu dla siebie. Pójdź na spacer, spędź czas z przyjaciółkami, czy przyjdź na zakupy do by Carla Fashion na Swobodnej 26! Sprawimy, abyś poczuła się wyjątkowo w trakcie zakupów przy kawce i słodkościach.

To jak, co zrobisz dla siebie?

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Źródło fot. Archiwum by Carla Fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *