MODA JEST ZAKOCHANA W NASZEJ KOBIECOŚCI

MODA JEST ZAKOCHANA W NASZEJ KOBIECOŚCI

W modzie nie chodzi tylko o ubrania. Moda co coś, co unosi się w powietrzu, co się wyczuwa. Jest na ulicach i można to poczuć intuicyjnie. Ma wiele wspólnego z tym, jak żyjemy, co myślimy i co się wokół nas dzieje.”- Coco Chanel.

Znasz to uczucie, kiedy przechodzisz ulicą i czujesz na sobie wzrok innych? Często towarzyszy temu zdziwienie, bo w końcu jak to możliwe, że ktoś zwraca na mnie uwagę? Znane prawda? Jednak musisz przyznać, że zawsze to zjawisko dodaje pewności siebie. Moda jest jednym z aspektów, który pomaga stworzyć wizerunek, a zarazem buduję pewność siebie, poczucie kobiecości i samoakceptacji.

Wszystko zaczyna się od samoakceptacji, ale UWAGA! Moda jest zakochana w naszej kobiecości! W tym, jak łatwo i szybko można podkreślić kobiece piękno. Jednak czymże jest kobiecość? Jest to pojęcie abstrakcyjne, które dla każdej z nas oznacza coś innego. Bez wątpienia jest to zespół cech fizyczno-umysłowych charakteryzujący kobietę, jednak…

Nieważne, czy na co dzień chodzisz w szpilkach i idealnie skrojonym garniturze, czy w ulubionych jeansach w połączeniu z ukochanym swetrem. Kobiecość po prostu widać. Każda z Was emanuje ją na swój wyjątkowy sposób. Bycie kobietą jest niesamowitą siłą i wyzwaniem. Codziennie możemy zdobywać świat. Ubranie istnieje po to, aby pomóc nam to wyrazić. Ukazujcie poprzez stylizację swoje samopoczucie, swoją radość, gniew czy smutek. Pokażcie swoją siłę i kobiecość poprzez to, po co sięgacie do szafy. Pomyślcie o ulubionej rzeczy, która dodaje Wam poczucia pewności siebie i kobiecości, jak się wtedy czujecie? I zróbcie teraz wszystko, co w Waszej mocy aby utrzymać to uczucie codziennie.

Projektant mody,uwielbiany przez kobiety Yves Saint Laurent powiedział kiedyś,że w sukienkach,najważniejsza jest kobieta,która je nosi. Nie ograniczajmy się tylko do sukienek i pamiętaj, że to TY! Ty w stylizacji jesteś najważniejsza. Twoja kobiecość, Twoja siła i charakter.

Bądź spełniona bez potrzeby spełniania oczekiwań innych. Noś ubrania, które dodają Ci pewności siebie i sprawiają, że czujesz się w nich komfortowo. Zrób coś w tym tygodniu dla siebie. Pójdź na spacer, spędź czas z przyjaciółkami, czy przyjdź na zakupy do by Carla Fashion na Swobodnej 26! Sprawimy, abyś poczuła się wyjątkowo w trakcie zakupów przy kawce i słodkościach.

To jak, co zrobisz dla siebie?

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Źródło fot. Archiwum by Carla Fashion

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *