MODA ZACZYNA SIĘ OD BIELIZNY.

MODA ZACZYNA SIĘ OD BIELIZNY.

Ponad 80% kobiet na świecie, również w Polsce nie wie, że nosi źle dobrany biustonosz. Najczęściej kupowanymi rozmiarami są 75 B,C lub 80B. Czy my faktycznie jesteśmy takie same, że kupujemy te same rozmiary?

Nie kupujemy przecież takich samych butów, sukienek czy też spodni, dlaczego więc kupujemy te same rozmiary staników ? Czyżby nasze biusty były takie same ???

Otóż NIE !!!Przede wszystkim należy poświęcić chwilę czasu i przyjrzeć się naszym piersią, figurze i zastanowić się co jest nie tak.

Jeżeli uważasz, że:

 •   każdy stanik „gryzie”, drapie i uciska;
 •   najlepiej czujesz się bez stanika;
 •   unikasz sportu, bo myślisz, że sport = skaczące piersi;
 •   latem Twój biust się poci a ty myślisz, że tak musi być;
 •   odczuwasz bóle głowy, kręgosłupa, karku;
 • nie potrzebujesz stanika, bo masz małe piersi;
 • uważasz, że większy biust musi wisieć bo taka jest jego natura;
 • czujesz się grubo, bo twoje piersi zasłaniają talię
 •  masz problem z dopasowaniem sobie bluzki i sukienki

Oznaczać to może tylko jedno : JUŻ CZAS NA TWOJE STANIKOWE UŚWIADOMIENIE – i to bez względu na to ile masz lat. Bo na naukę przecież nigdy nie jest za późno. A w tym przypadku nie chodzi tylko o samą naukę, ale przede wszystkim o Twój komfort i zdrowie.

Supermarkety, sklepy sieciowe z odzieżą, sprzedają niestety rozmiary oraz kroje biustonoszy, które pasują tylko na piersi niewielu procent kobiet. Dlatego większość z Pań tak często jest niezadowolona ze swojego biustu i biustonosza.

Co zatem MASZ zrobić jeśli jesteś w tym procencie niezadowolonych kobiet ? Udać się do sklepu, który prowadzi sprzedaż biustonoszy w szerokim zakresie obwodów oraz miseczek o różnorodnych krojach – gdzie osoba profesjonalnie dobierająca biustonosze pokarze ci, jak właściwie modelować biust w staniku i jaki rozmiar ale przede wszystkim krój biustonosza powinnaś nosić.

Pamiętajmy, że dobry rozmiar biustonosza poprawi nasze samopoczucie i wygląd !!!
Bo MODA ZACZYNA SIĘ OD BIELIZNY 🙂

ffg

Autor: Iwona Misiewicz
http://www.brabirds.pl/

Share

Comments

 1. W jaki sposób zweryfikować, czy osoba w sklepie, która twierdzi, że jest braffiterką rzeczywiście przeszła jakikolwiek kurs?

  • Udając się do takiego sklepu najlepiej wprost zapytać, czy Panie te przeszły jakieś kursy i ile lat są w zawodzie. Warto też zapoznać się np. z FB takiego sklepu w którym owa brafitterka pracuje i przekonać się jak ten sklep działa w ramach propagowania idei brafitingu. Ważną bardzo kwestią pozostaje również fakt jakie jest zatowarowanie takiego sklepu i ile posiada taki sklep konstrukcji. Jeśli jest to sklep jednego producenta ,to z pewnością nie będziemy miały tam możliwości przemierzyć dostępnych na rynku konstrukcji po to żeby znaleźć tą właściwą. Sam certyfikat na ścianie niestety nie świadczy o tym , że ktoś jest bądź nie jest brafiterką – składa się na to wiele różnych czynników. Nawet jeśli taka osoba posiada kurs bądź certyfikat a pracuje powiedzmy dopiero miesiąc czy 2 miesiące- to jeszcze długa droga przed nią zanim stanie się brafitterką .
   Pozdrawiam
   ObcasyPodlasia.pl

 2. …osoba profesjonalnie dobierająca biustonosze pokaŻe mi, jak właściwie modelować biust i mam nadzieję, że los mnie nie pokarze kontaktem z nieprofesjonalną obsługą… 😉

 3. Od paru lat korzystam z porad Pani Iwonki z Brabirds. Bardzo życzliwa i wyrozumiała Pani która nie tylko dobiera ale zawsze ma też mile słowo. Powiem jedno to nie jest sklep z bielizną to znacznie więcej. Kiedyś zakompleksiona ja na punkcie swego biustu dziś go kocham i uwielbiam. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję. Magdalena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.