Motywacja, inspiracja, networking, czyli gdzie spotykają się Podlasianki

Motywacja, inspiracja, networking, czyli gdzie spotykają się Podlasianki

Każdy, kto buduje własną markę, wizerunek, doskonale zdaje sobie sprawę jaką rolę w tym procesie odgrywa kontakt z drugim człowiekiem. Spotkania pełne motywacji i inspiracji, networking, na którego końcowej drodze rodzi się współpraca. Spotkania, zarówno te w realu jak i online mają ogromną wartość, stanowią również doskonałą płaszczyznę do wymiany doświadczeń.

Czy my, Podlasianki również zdajemy sobie sprawę z ich wartości?

Oczywiście. Na przestrzeni czterech lat od czasu powstania portalu obserwuję rozwój kobiet w naszym regionie. Coraz chętniej wychodzimy z domu, ale nie tylko po to, aby spotkać się ze znajomymi w kinie czy kawiarni.
Wychodzimy, aby zdobywać wiedzę, poznawać potencjalnych klientów, nawiązywać współprace i w końcu inspirować się i wzajemnie motywować.

Na spotkaniach czy w grupach o tematyce rozwojowej, skierowanych do kobiet w naszym regionie spotkać można zarówno prężnie działające bizneswoman jak i stawiające pierwsze kroki w tym temacie Panie.

Gdzie kobiety z Podlasia znajdą inspirację, motywację oraz wsparcie?

BOWS

To lokalna grupa dla kobiet istniejąca na Facebooku. Jej filarami są biznes, organizacja, współpraca, sukces. Wskazówki, porady, wymiana doświadczeń pomiędzy Podlasiankami prowadzącymi własny biznes i tymi, które dopiero myślą o jego założeniu. Jednak grupa BOWS istnieje nie tylko online, odbywają się również cykliczne spotkania jej członkiń w realu.


Geek Girls Carrots Białystok

Społeczność ma na celu popularyzację nowych technologii wśród kobiet jak i promowanie kobiet interesujących się nowymi technologiami, działających w branży IT. Geek Girls Carrots Białystok to również cykliczne spotkania ze sporą dawką wiedzy i inspiracji oraz wymiany doświadczeń.


Śniadanie z wizytówką

Śniadanie z wizytówką to cykliczne spotkania kobiet z naszego regionu, ceniących siłę networkingu i kobiecej współpracy. To nie tylko tematyczne prelekcje, informacje o ważnych wydarzeniach skierowanych do kobiet, ale również doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz zawarcia nowych znajomości i współprac.


Przedsiębiorcza Kobieta Białystok

Jest to cykl spotkań o tematyce biznesowej przeznaczonych dla kobiet zainteresowanych tym właśnie tematem. Głównymi założeniami projektu Przedsiębiorczej Kobiety jest organizacja spotkań i warsztatów inspirujących kobiety do większej aktywności biznesowej oraz realizacji swoich życiowych pasji i marzeń.
Spotkania w naszym regionie organizowane są przez SFBCC, grupa projektowa co roku wzbogaca się o nowych członków co pozwala nadać każdemu z cyklicznych spotkań indywidualny charakter.


Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm

Stowarzyszenie skupia kobiety z Podlasia prężnie działające w różnych branżach. Poprzez swoje działania wspiera i motywuje do rozwoju kobiety z naszego regionu.


Jeżeli w naszym regionie istnieje jeszcze jakaś lokalna grupa/spotkania skierowane do kobiet, o których nie wspomnieliśmy zapraszamy do przesyłania informacji na adres obcasypodlasia@wp.pl.

Autor: Elżbieta Stankowiak

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *