Must have jesiennej szafy na ciepłą pogodę

Must have jesiennej szafy na ciepłą pogodę

Piękną mamy wiosnę tej jesieni. Oby tak jak najdłużej, uwielbiam słońce, wiosnę i lato, wtedy jestem bardzo pozytywnie nastrojona i mam jeszcze więcej energii. Jednak obserwuję kobiety, które noszą w rękach ciężkie płaszcze, kurtki. Tak naprawdę nie wiadomo jak się ubrać. Rano chłodno, w ciągu dnia ciepło, a nawet czasem gorąco.

Dlatego dziś dam Ci trzy wskazówki ubraniowe, które będą na taką pogodę idealne. Ciepłe, ale nie powodujące poczucia gorąca, a zarazem na tyle lekkie, że nie będziesz zmuszona nosić ciężarów, nawet jeśli coś z siebie zdejmiesz.

Są to klasyki, które z pewnością większość kobiet w swojej szafie posiada.

Wypróbuj poniższe wskazówki:

1. GOLF

Nie jest on idealny dla każdego typu sylwetki, lecz bardzo pomocny i wygodny. Jeśli nie wiesz, czy jest dobry dla Twojego typu sylwetki, najbezpieczniej będzie, jeśli włożysz golf, który nie jest bardzo blisko szyi. Być może nawet nie lubisz, kiedy jest za obcisły. Dlatego luźny golf pod szyją, jak i luźniejszy w całości będzie idealny na taką pogodę.

Co możesz do niego założyć?

  • Włóż golf pod letnią sukienkę, która jest na ramiączkach. Do tego botki.
  • Włóż taki golf na letnią sukienkę, która będzie wyglądała jak spódnica, do tego botki lub mokasyny w kolorze rajstop, aby wydłużyć nogę.
  • Klasyczny zestaw golf + jeansy to sprawdza się zawsze. Do tego mokasyny, botki lub trampki.

2. RAJSTOPY

Na taką pogodę najlepiej sprawdzą się rajstopy, które nie są grube, są lekko prześwitujące, ale mają wzorki. Teraz takich rajstop jest mnóstwo, gdyż trend rajstopowych wzorów opanował je całkowicie. Osobiście nie lubię cienkich, nie kryjących czarnych rajstop, ale kiedy mają wzorki to zmienia postać rzeczy.

Możesz je nosić wraz z zestawami, które wymieniłam powyżej, lub stworzyć własny.

3. PŁASZCZ

Taki, który będzie lekki, trencz idealnie pasuje na taką pogodę. Noszę również kolorowe narzutki, które wyglądają jak płaszcz, ale płaszczem nie są, gdyż są wykonane właśnie z bardzo cienkiego materiału, z podszewką lub nawet bez. Ten, który widzisz poniżej, idealnie sprawdzi się w taką pogodę i jest właśnie bez podszewki, a jeśli mnie obserwujesz już dłużej, to wiesz, że lubię kolory.

Płaszcz, który „robi” całą stylizację.

Co wybierasz dla siebie?

Jeśli nie masz tych klasyków w swojej szafie, uzupełnij ją, gdyż będą Ci pomocne, jak widać nie każda jesień zimnem straszna.

Autor: Agnieszka Nortey – Kreator Zmiany Wizerunku.

www.stylowakrolowa.agnieszkanortey.pl

Fot. w treści z archiwum Agnieszki Nortey

Fot. wyróżniające źródło Pixabay.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *