„Nic dwa razy się nie zdarza…” relacja z metamorfozy

"Nic dwa razy się nie zdarza..." relacja z metamorfozy

Wspólnie z Twoją Kliniką, Lula Exilis, Sylwią Rudnicką, Butikiem La Brea, Kamilą Lewicką Make Up Artist, Foto Mak, Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku zorganizowaliśmy kolejną akcję METAMORFOZA.

Konkurs wygrała Pani Wioletta, która w swoim zgłoszeniu do nas dokładnie opisała co chciałaby w sobie zmienić.

Jak to napisała Szymborska „Nic dwa razy się nie zdarza…”…Pewnych rzeczy już nie powtórzę i nie wrócę. To co było to już za mną, ale mam wpływ na to co przede mną. Od jakiegoś czasu już nosiłam się z zamiarem zmiany w swoim wyglądzie. Tylko wiecznie czegoś brakowało: a to czasu, a to nie wiedziałam od czego zacząć i na czym dokładnie ta zmiana miałaby polegać, jak również było wiele innych wydatków, które wydawały się potrzebniejsze. Aż trafiłam na artykuł na portalu Obcasy Podlasia i pomyślałam sobie -TO JEST TO, CZEGO CHCĘ. Przestałam się podobać sama sobie. Zamiast ślicznej, szczupłej i atrakcyjnej babeczki widzę babę w tej samej fryzurze od lat, bo się do niej przyzwyczaiłam. Noszącą ciuchy, które są bo coś trzeba mieć na sobie a nie takie, które by podkreśliły to, co mam fajne i pozwoliłyby wyglądać modnie, świeżo i nowocześnie. Skończyłam 40 lat i czegoś mi zabrakło. Nie wiem czy to ta metryka tak działa ale od pewnego czasu czułam się „niewidzialna” . Mąż wracający z pracy, rzucający krótkie „cześć” i dający buziaka gdzieś w powietrzu, patrzący na mnie bez zainteresowania i bez tego błysku w oczach, który jeszcze nie tak dawno się tlił, córka wytykająca „delikatną oponkę” na brzuchu i sterta ubrań, które chyba „się sprały” bo za żadne skarby nie chcą na mnie wejść„.

W ramach Metamorfozy Pani Wioletta poddała się zabiegowi V-MAX HIFU w Twojej Klinice.

O zabiegu:

V-MAX HIFU uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej XXI wieku, który bije obecnie rekordy popularności w renomowanych Klinikach Medycyny Estetycznej. Jest to zabieg uwielbiany przez pacjentki Twojej Kliniki. HIFU jest skrótem od angielskiego wyrażenia High Intensity Focused Ultrasound, czyli skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużej intensywności. W zabiegach medycyny estetycznej od kilku lat używana jest do bezinwazyjnego liftingu ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrniania i uelastyczniania skóry. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości, powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do kontrolowanych mikropoparzeń wewnątrz tkanki oraz przerwania ścianek komórek tłuszczowych. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod nią zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje natychmiastowo widoczny efekt. Wyraźny i długotrwały efekt (utrzymujący się nawet przez kilkanaście miesięcy) pacjent odczuje i zobaczy po kilku tygodniach, gdyż tyle czasu potrzebuje skóra na regenerację i kompletną odbudowę. Prawdopodobnie żadna z obecnie powszechnie dostępnych na wolnym rynku nieinwazyjnych technologii kosmetycznych nie zapewnia możliwości uzyskania tak rewelacyjnych i długotrwałych efektów, jak z zastosowaniem stymulatora ultradźwiękowego V-MAX HIFU. Rezultaty tego zabiegu są porównywalne z efektami, które zapewnia chirurgia plastyczna.

Przebieg zabiegu w ramach akcji:

Obszar zabiegowy Pani Wioletty obejmował brzuch i boczki. Specjalista Twojej Kliniki dobrał odpowiednią głębokość wnikania fali ultradźwiękowej. Obszar zabiegowy został oczyszczony i zdezynfekowany, a skóra posmarowana specjalnym żelem przewodzącym. Zabieg był dobrze tolerowany przez pacjentkę, polegał na przykładaniu głowicy i wykonywaniu kolistych ruchów pokrywających dokładnie obszar skóry poddawany zabiegowi. Pacjentka odczuwała miejscami delikatne mrowienie i rozchodzące się ciepło. Pierwsze rezultaty były widoczne od razu po zabiegu.  Celem zabiegu była przebudowa włókien kolagenowych (tzw. neokolagenoza) i rozbicie komórek tłuszczowych.

Po zabiegu Pani Wioletta wzięła udział w sesji fotograficznej do, której została przygotowana przez Sylwię Rudnicką oraz Kamilę Lewicką. Stylizację do sesji została dobrana w butiku La brea.

Dodatkowo Pani Wioletta otrzymała zaproszenie na konsultację dietetyczną do Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku.

Na potrzeby sesji swoje wnętrza otworzyła przed nami Meetingownia – dziękujemy.

Jak akcję wspomina jej Uczestniczka?

Akcja oprócz widocznej zmiany fizycznej, jaką była nowa fryzura z jaśniejszym, odżywionym kolorem oraz zauważalnym ujędrnieniem brzuszka dała mi „dużego kopa” do dalszej pracy nad sobą. Niestety nie da się jednym zabiegiem zlikwidować nadprogramowych kilogramów, ale pracą i samodyscypliną. Od czasu metamorfozy codziennie jeżdżę na rowerze stacjonarnym i chodzę na basen by lepiej czuć się w swojej skórze. Dzięki metamorfozie polubiłam siebie i swój nowy wizerunek. Wyglądam jakby mi ubyło parę lat i tak też się czuję. Dziękuję Organizatorom za tę możliwość i bardzo miło będę wspominać ludzi, którzy brali udział w mojej przemianie jak również długo będę wspominać tę przygodę, którą dzięki nim przeżyłam„.

Dziękujemy Pani Wiolecie za zaufanie i trzymamy kciuki za dalszą przemianę.

Auto fot. Foto Mak

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *