Nie stanowimy dla siebie konkurencji – Mikołajkowa sesja Podlasianek z wyjątkowym przesłaniem

Nie stanowimy dla siebie konkurencji - Mikołajkowa sesja Podlasianek z wyjątkowym przesłaniem

Biznes prowadzony z pasją, chęć współpracy oraz życzliwe uśmiechy, to nie wszystko co połączyło przedsiębiorcze Podlasianki.

Kilka dni temu odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna, w której do zdjęcia pozowało kilka przedsiębiorczych kobiet z Podlasia. Pomysł na wspólną sesję w tematyce świątecznej był bardzo spontaniczny, jego inicjatorką była Małgorzata z Moja Słodka Pasja. Realizacją akcji zajęłyśmy się dosłownie „za pięć dwunasta”, a każda z nas miała swój wkład w jej rozwój.

To zdjęcie, to kolejny dowód na to, że w kobiecej współpracy połączonej z dużymi chęciami tkwi niezwykła moc. Czy kierowała nami jedynie chęć dobrej zabawy i uwiecznienie wspólnej chwili? Nie, akcja miała charakter charytatywny, a celem naszego wsparcia były czworonogi z Białostockiego schroniska dla zwierząt.

Takie inicjatywy pokazują jak działa moc interakcji. Wystarczyła chwila, by kilka przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet spotkało się w szczytnym celu. Była niesamowita energia, i świąteczna atmosfera, a efekty tej sesji docenią także psy ze schroniska. Podarowałyśmy im przy tej okazji paczkę pełną niezbędnych leków. To fantastyczne, że obok prowadzenia biznesu i budowania relacji, możemy działać wspólnie także charytatywnie – mówi Jolanta Ambrożewicz – marketing interakcyjny.

Poprzez wspólną sesję chciałyśmy pokazać również, że w nas, kobietach tkwi ogromny potencjał i jeśli tylko wykażemy odrobinę chęci możemy zdziałać naprawdę wiele. Wystarczy, że zaczniemy współpracować i nie będziemy postrzegać siebie wzajemnie jako konkurencji.

Po raz kolejny przytoczę słowa  Magdaleny G.: „Ten tort jest tak duży, że wystarczy go każdemu”.

Już niebawem kolejna edycja naszej akcji, przyłączysz się?

W sesji udział wzięły:

Katarzyna – Jedziesz Matka
Izabela – IzaMaluje
Karolina – By Carla Fashion
Jolanta – Jolanta Ambrożewicz Marketing Interakcyjny
Sylwia i Gabi- – Sylwia Rudnicka – stylizacja włosów
Małgorzata – Moja Słodka Pasja
Anna – AniPasje Pierniki
Magdalena – Lawreszuk.eu
Elżbieta – Obcasypodlasia.pl

Autor: Elżbieta Stankowiak

Autor fot. Magdalena Ławreszu – Lawreszuk.eu

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *