Nie Teatr obchodzi swoje pierwsze urodziny

Nie Teatr obchodzi swoje pierwsze urodziny

8 października Nie Teatr obchodzi swoje pierwsze urodziny. Uświetni je Dorota Stalińska w programie poetycko-muzyczno-kabaretowym „Ratuj się to może”. To dwie godziny śmiechu i wzruszenia, po których artystka spotka się z widzami w ramach cyklu „Kobiety do dzieła!”, który wraz ze Stowarzyszeniem 100-lecie Kobiet Nie Teatr realizuje od początku roku.

Wieczór można będzie kontynuować także w Above Business Spot – to nowa przestrzeń na 3. piętrze Astorii z całorocznym tarasem widokowym. Od piątku do niedzieli działa tam Wine&Whisky Bar/Cigar Room z szerokim wyborem gatunkowych alkoholi i wyselekcjonowanym menu cygarowym z całego świata, które można także sprawdzić na miejscu w Cigar Room – mówi Ilona Karpiuk z Nie Teatru.

Z okazji urodzin posiadacze biletu do Nie Teatru będą mogli skorzystać w tym dniu z bogatego menu Wine&Whisky Bar, w tym menu cygarowego, ze zniżką 20%.

A już niebawem kolejna szansa, by spędzić czas w Nie Teatrze i Above w ciekawej i inspirującej formie…

W dniach 28-30 października impresariat zaprasza na Dni Czeskie, których niewątpliwym atutem będzie „Czeska wieczerza – opowieść nie tylko kulinarna”, podróż po czeskich kulinariach w znakomitej odsłonie przygotowanej przez restaurację „Kwestia Czasu”, opowieść o pilzneńskim piwie i artystyczne doznania, o które zadba aktor Teatru Dramatycznego – Marek Tyszkiewicz.

Harmonogram Dni Czeskich dostępny jest pod linkiem:
https://www.nieteatr.pl/aktualnosci/dni-czeskie-w-nie-teatrze

Szczegóły, bilety i karnety na Dni Czeskie w Nie Teatrze na stronie https://www.nieteatr.pl/repertuar lub w kasie Nie Teatru.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.