„Nigdy nie jest za późno na zrealizowanie swoich marzeń i zawsze trzeba dążyć do ich spełnienia” Angelika Duszczyk – Miss Passion 2018

"Nigdy nie jest za późno na zrealizowanie swoich marzeń i zawsze trzeba dążyć do ich spełnienia" Angelika Duszczyk – Miss Passion 2018

Już po raz czwarty wybrano laureatkę innowacyjnego konkursu piękności Miss Passion 2018. Tytuł zdobyła 25 letnia Angelika Duszczyk z Warszawy.

Obcasypodlasia.pl: W jaki sposób znalazłaś się w konkursie?

Angelika Duszczyk: O konkursie Miss Passion 2018 dowiedziałam się przez internet, dokładnie z Facebooka. Osoba mi nie znana wstawiła ogłoszenie o naborach do konkursu. Pomyślałam, że warto spróbować swoich sił i zgłosić  kandydaturę. W dzisiejszych czasach to właśnie internet jest najlepszą jak i najszybszą formą informacji.

Spodziewałaś się wygranej?

Mówiąc szczerze poziom był naprawdę wysoki, każda z dziewczyn reprezentowała swoją unikatowość jak i własną osobowość. Szanse były wyrównane, więc nie spodziewałam się, kto może wygrać. Oczywiście wewnątrz serca pragnęłam, żebym to właśnie ja została nową Miss Passion.

Gdyby tak podsumować to, czym się zajmujesz to spokojnie można Cię określić mianem boksującej stewardessy?

Bardzo zabawne, ale jednocześnie trafne podsumowanie. Tak, boks jest jedną z moich pasji, jako młoda dziewczynka trenowałam różne formy tańca od hip-holu po tańce latynoamerykańskie. Teraz przyszedł czas na mocniejszą formę sportu. Na szczęście umiem oddzielić pracę na pokładzie od pasji.

Studiujesz dietetykę, swoją przyszłości wiążesz z tym właśnie zawodem?

Dietetyka jest kolejnym moim zainteresowaniem. Zdrowe odżywianie nie jest mi obce. Staram się poświęcać dużo czasu na kształcenie swoich umiejętności. Zobaczymy co życie przyniesie, bo mam jeszcze parę pomysłów, które chciałabym w swoim życiu zrealizować, możliwe właśnie, że z dietetyką.

Czy udział w konkursie w znaczący sposób wpłynął na Twoje życie?

Tak, oczywiście. Wygrana oraz sam udział dał mi pewność siebie, dowartościowanie samej siebie, tego, że nigdy nie jest za późno na zrealizowanie swoich marzeń i zawsze trzeba dążyć do ich spełnienia.

Teraz wiem, że nadszedł mój czas na wykorzystanie tytułu w 100%. Udowodnię to na konkursie Miss Intercontinental, który prawdopodobnie odbędzie się na początku przyszłego roku na Filipinach.

Jakie masz plany na przyszłość w związku z wygraną?

Będę godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej w innych konkursach piękności. Postaram się również rozwinąć swoją karierę w modelingu, foto modelingu oraz zobaczymy, na co przyjdzie jeszcze czas.

Trzymamy kciuki i dziękujemy za rozmowę. 

Źródło fot. MissPassion.org
Fotograf : Michał Obrzut
Makijaż i włosy : Agata Kubicka
Suknie : Lapoudre.pl,
Pierścionek : DiamondSky.pl
Organizator sesji : MissPassion.org

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *