Nowa jakość na białostockim rynku self storage. Octowa – magazyn self storage, wkracza na rynek!

Nowa jakość na białostockim rynku self storage. Octowa - magazyn self storage, wkracza na rynek!

Artykuł sponsorowany

Pierwszy wewnętrzny self storage już w Białymstoku! Wyróżnia go nie tylko komfort przechowywania, ale także dogodna lokalizacja. Boks można wynająć osobiście na ul. Octowej 2A, telefonicznie pod numerem 662 612 000 lub za pośrednictwem strony internetowej octowa.sprytki.pl.

Self storage receptą na małe mieszkania
Magazyny samoobsługowe, czyli przechowalnie rzeczy wszelakich, szturmem podbijają Europę. Sympatię zyskały także wśród Białostoczan, którzy mają do dyspozycji nowy magazyn samoobsługowy, jakiego jeszcze na Podlasiu nie było.

Self storage Octowa odróżnia od konkurencji sposób prowadzenia biznesu. Boksy magazynowe zlokalizowane są w całości wewnątrz budynku. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby przechowywać w self storage Białystok rzeczy delikatne, meble, dokumenty, antyki czy elektronikę.

Bezpieczne przechowywanie w self storage Białystok

Wybierając komu zaufamy w kwestii przechowywania naszych bezcennych skarbów, musimy wziąć pod uwagę typ rzeczy, które chcemy przechować. Jeżeli planujemy bezpiecznie przechować: meble, w tym antyki, elektronikę, dokumenty i zdjęcia, materiały papiernicze i dzieła artystyczne, sprzęt hobbystyczny i rekreacyjny, zabawki, artykuły i sprzęty dziecięce, czy materiały i sprzęt budowlany, rozwiązaniem są boksy magazynowe na Octowej.

To jedyny podlaski magazyn samoobsługowy, który jest zlokalizowany wewnątrz budynku, a nie w kontenerach wolnostojących. Dzięki temu, skrytki są odporne na warunki zewnętrzne i bezpieczniejsze. Boksy self storage w magazynie wewnętrznym gwarantują, że przechowywane tam rzeczy:

 • nie ulegną zniszczeniu z powodu warunków atmosferycznych, zmian temperatury i wilgotności, zalania podczas ulewy itp.,
 • są dobrze zabezpieczone przed kradzieżą dzięki lokalizacji w budynku i obecności monitoringu 24/7.

Jeśli Twoje rzeczy nie są bezpieczne w piwnicy zaufaj magazynowi self storage Octowa! Dodatkowo dla osób przechowujących wyjątkowo cenne przedmioty, magazyn samoobsługowy Octowa oferuje ubezpieczenie.

Jak korzystać z self storage Octowa?
Magazyn samoobsługowy Octowa oferuje wynajem skrytek self storage o różnych wielkościach i w różnych cenach:

 • małe boksy (1-2 m2) dostępne są w cenie już od 3,20 zł/dzień,
 • średnie boksy (4-5 m2) od 10,30 zł/dzień,
 • duże boksy (10-13 m2) od 20,60 zł/dzień.

Elastyczność w wyborze skrytek self storage łączy się ze swobodną formą najmu. W self storage Octowa klienci korzystają z boksów przez wybrany czas, bez długoterminowych lojalek. Z usługi wynajmu boksów możemy zrezygnować w dowolnym momencie.

To wygodna opcja, gdy:

 • przechowujemy rzeczy sezonowo, np. rowery zimą,
 • sporadycznie, np. ubrania i meble podczas remontu mieszkania,
 • nieregularnie, np. prezenty świąteczne.

Podkreślenia wymaga także doskonała lokalizacja magazynu, który ulokowano tuż przy tunelu im. gen. Fieldorfa Nila. To zaledwie kilka minut od centrum, a pod budynkiem znajduje się duży, bezpłatny parking.

Klientów przechowujących gabaryty z pewnością ucieszy fakt, że można podjechać pod same drzwi budynku, a do dyspozycji klientów są wózki paletowe oraz wózek magazynowy. Organizowanie przestrzeni wewnątrz skrytek self storage jest równie bezproblemowe, dzięki możliwości wynajmu dużych, plastikowych pojemników do przechowywania.

Dobry wybór dla klientów indywidualnych i biznesowych

Self storage Octowa to oferta nie tylko dla osób indywidualnych. Mali i duzi przedsiębiorcy mogą skorzystać z dodatkowej powierzchni do przechowywania i trzymać w skrytkach:

 • faktury i inne dokumenty firmowe,
 • towary sklepów e-commerce,
 • nadwyżki artykułów kupione hurtowo po niższych cenach,
 • narzędzia i urządzenia elektryczne,
 • materiały marketingowe i próbki dla klientów.

Zajrzyj na Octową i wynajmij swój boks!

Jeżeli masz już dość bałaganu w Twoim domu lub firmie, wynajem boksów w magazynie samoobsługowym Octowa to dobry wybór! Zajrzyj na Octową 2A lub wejdź na stronę internetową: octowa.sprytki.pl.

[fot. mat. partnera]
[fot. mat. partnera]
Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.