O Brafittingu słów kilka…

O Brafittingu słów kilka...

O Brafittingu słów kilka – czyli o tym że to stanik jest dla piersi, a nie piersi dla stanika:)

Istnieją ogólne zasady doboru biustonosza które są jedynie punktem wyjścia do odnalezienia właściwego rozmiaru i odpowiedniej konstrukcji . Pierś powinna się w biustonoszu dobrze układać. Fiszbina powinna okalać całą pierś,środek stanika powinien przylegać do klatki piersiowej a obwód nie powinien być ani zbyt luźny ani zbyt ciasny,ramiączka powinny być odpowiednio wyregulowane .
Zarówno obfite jak i małe piersi wymagają troski.
Ponieważ nie ma piersi za małych, ani za dużych, są po prostu źle dobrane biustonosze.
Prawidłowo dobrany biustonosz ma za zadanie odciążyć kręgosłup przy większym biuście, lub ładnie wymodelować mniejszy.

Brafitting, to również edukacja i dawka wiedzy o tym, jak powinnyśmy dbać o swój biust, To ukłon w stronę kobiecości oraz aprobata i świadomość jego posiadania, poznanie na nowo swojej figury. Odpowiednio dopasowana bielizna to dbałość o symbol kobiecości – BIUST .

Podczas spotkania w przymierzalni wspólnie z klientką ustalamy na czym jej zależy, co jej przeszkadza i co możemy jej zaoferować, aby wyglądała i poczuła się jak najlepiej. Aby wszystko zagrało – należy sprawdzić w jakiej kondycji jest ciało, jakie są jego proporcje czy stan skóry i dopiero wówczas możemy coś jej doradzić. Następnie mierzymy, ustalam właściwy rozmiar, właściwy model, a później szukamy właściwego kroju biustonosza. Poza tym, że klientka dowie się jaki powinna nosić stanik,uczymy kobiety jak właściwie zakładać biustonosz i dbać o swoje piersi. W ten sposób uczymy piersi – ponieważ piersi są bardzo plastyczne, mogą zmienić swój kształt jeśli z powodu noszenia złego rozmiaru bądź innych czynników takich jak np. dieta, czy ciąża utraciły swoją jędrność.
Nigdy nie jest za późno. Ale oczywiście trzeba zacząć jak najszybciej!

Chciałabym, aby Panie miały świadomość, że biustonosz należy dobierać każdorazowo , bo to lekcja procentuje na przyszłość a nasz biust nam za to podziękuje 😉

W profesjonalnym salonie brafittingowym dostępne są zupełnie nowe konstrukcje biustonoszy oraz szeroki zakres rozmiarów obwodów i miseczek. Jednak proszę pamiętać, że bynajmniej nie chodzi o ubranie wszystkich kobiet w inne marki bielizny niż dotychczas, tylko o sprawienie, by kobiety miały dostęp do biustonoszy we właściwym dla siebie rozmiarze, kroju oraz odpowiedniej jakości . Tylko odpowiednia liczba rozmiarów i krojów do wyboru gwarantuje,że każdy biust można właściwie ubrać uwzględniając potrzeby jego właścicielki.

Zachęcam wszystkie Panie do zweryfikowania swojej wiedzy na temat rozmiaru własnego biustonosza . Radykalna zmiana złych nawyków związanych z nieprawidłowym doborem bielizny może przynieść widoczne efekty szybciej niż myślicie! 😉

nowe logo

Autor: Iwona Misiewicz

www.brabirds.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *