Patrycja Glińska – Trenuj z położną

Patrycja Glińska - Trenuj z położną

„Jestem aktywną zawodowo położną, edukatorką w zakresie laktacji oraz instruktorem fitness z dużym doświadczeniem w pracy z kobietami w ciąży zarówno w szkole rodzenia jak i na sali treningowej.  Specjalizuję się w treningach kobiet w ciąży i po porodzie jak również kobiet dopiero planujących zajście w ciążę.

Jestem także pasjonatką zdrowego stylu życia.

Stworzyłam i tworzę własny program treningowy dla przyszłych mam „Trenuj z położną”. Stale się rozwijam i łączę pracę z pasją. Moim celem jest zachęcenie przyszłych mam do podejmowania bądź nie rezygnowania całkowicie z aktywności fizycznej w ciąży oraz dobieranie bezpiecznych form ruchu, które również mają przygotować do porodu. Jako położna czuje się odpowiedzialna za zdrowie kobiety w każdym wieku, a jako trener za motywowanie do ćwiczeń i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Oferuję treningi grupowe, indywidualne wraz z przygotowaniem do porodu, bezpieczny powrót do formy po porodzie, opiekę okołoporodową, wizyty domowe, poradnictwo laktacyjne w Białymstoku. Moje porady można poczytać na moim fp na facebooku: Trenuj z położną – Patrycja Glińska.”

Patrycja Glińska

Fot. z archiwum Patrycji Glińskiej

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *