„Pieniądze szczęście dają”. Kobiety o niezależności finansowej

"Pieniądze szczęście dają". Kobiety o niezależności finansowej

„Pieniądze szczęście dają” – to tytuł najnowszej książki Joanny Przetakiewicz, której białostocka premiera odbyła się w Hotelu Traugutta3. Autorka poradnika dla pań, w którym znajdują się wskazówki mówiące o tym, jak dążyć do niezależności finansowej, spotkała się z kobietami z regionu, by motywować je do dbania o własne finanse.

Trwa ogólnopolska akcja pt. „Pieniądze szczęście dają”. W inspirującym spotkaniu autorskim zorganizowanym przez ruch społeczny Era Nowych Kobiet wzięło udział ponad 200 pań. Gościnią eventu była businesswoman Joanna Przetakiewicz, założycielka wspomnianego ruchu i autorka książki „Pieniądze szczęście dają”. Bezpłatne egzemplarze poradnika trafiły do uczestniczek spotkania.

W „Pieniądze szczęście dają” każdy rozdział poświęcony jest oddzielnemu tematowi z zakresu finansów osobistych. W publikacji głos zabierają eksperci, m.in. prawnik, psychoterapeuta czy analitycy polskiego biznesu.

„Jak zabezpieczyć swoje interesy w związku małżeńskim?” , „Kobieta i Bank” , „Pokochaj siebie na nowo” – to kolejne tematy przewodnie kobiecego panelu dyskusyjnego, które podjęto na wspomnianym spotkaniu.

Wydarzenie odbyło się w Hotelu Traugutta3. Obiekt jest wyposażony w zabytkową restaurację i piękną nowoczesną salę, w której często są organizowane tego typu konferencje biznesowe i promocyjne.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *