Poradnia Holistyczna – „złoty środek” na otaczającą nas rzeczywistość?

Poradnia Holistyczna - „złoty środek” na otaczającą nas rzeczywistość?

Nieustanny rozwój cywilizacji wymusił na nas bardzo osobliwy sposób życia. Pierwsze skojarzenie? Nieustanny pęd. Czy Poradnia Holistyczna to tzw. „złoty środek” na otaczającą nas rzeczywistość?

Niektórzy muszą, inny zaś chcą dostosować się do prędkości życia, którą wygenerowały obecne czasy. Większość ludzi żyje na nieustanym niedoczasie, ciągle spóźnieni, stale w pośpiechu, starając się odnaleźć magiczny przepis na wydłużenie doby.

Życie w takim stylu wykształciło w nas pewne zachowania. Chcemy wszystko mieć na już, najlepiej w jednym miejscu. Maksimum korzyści za minimum poświęconego czasu.

Poradnia Holistyczna – „złoty środek” w odpowiedzi na potrzebę naszych czasów?

Od dawna już wiadomo, że uzdrowienie ciała idzie w parze z uzdrowieniem duszy. Dlatego też, eksperci w tej dziedzinie tak duży nacisk kładą na świadomość powagi holistycznego podejścia do pacjenta i jego problemu.

W podejściu holistycznym patrzy się na pacjenta całościowo, to znaczy, że dba się o jego zdrowie i dobre samopoczucie na czterech płaszczyznach – fizycznej, psychicznej, społecznej i duchowej. W tym podejściu nie chodzi tylko o to, aby pozbyć się choroby, czy dolegliwości, ale aby pracować z ciałem, duszą, umysłem pacjenta, ponieważ tylko balans i równowaga pomiędzy tymi trzema poziomami może doprowadzić do trwałej poprawy jego życia i zdrowia – tłumaczy Justyna Falkowska prowadząca Quantum Poradnia Holistyczna.

Ciągły pęd, stres sprawiają, że podupadamy na zdrowiu, nie tylko fizycznym, ale i emocjonalnym.

Bywa, że jesteśmy tak skupieni na wyścigu do celu, że zapominamy o tym, co najważniejsze – o nas samych, naszym zdrowiu, samopoczuciu. Stworzyliśmy rzeczywistość, w której musimy uczyć się normalnie żyć i w tej nauce potrzebujemy pomocy.

Z pacjentami w swojej poradni pracuję moją autorską metodą – Terapia Błyskawiczna™, która zawiera w sobie najskuteczniejsze elementy: hipnoterapii metodą Rapid Transformational Therapy™, psychobiologii oraz technik uwalniania emocji. W Terapii Błyskawicznej™ najważniejsze jest to, aby odnaleźć prawdziwą przyczynę problemu pacjenta, która najczęściej leży w jego dzieciństwie, zmienić jego ograniczające przekonania i w konsekwencji odblokować jego prawdziwy potencjał. To z kolei pozwoli moim pacjentom osiągać zamierzone i wymarzone rezultaty, w myśl zasady, że wszystko, czego potrzebują moi pacjenci, aby osiągnąć to, czego pragną, mają w sobie – dodaje ekspert poradni.

Poradnia Holistyczna – z czym jeszcze sobie poradzi?

Nieustanne dążenie do doskonałości, chęć sprostania temu, co się dzieje wokół nas często negatywnie wpływa na poczucie własnej wartości, a to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Lista problemów, z którymi radzą sobie moje metody, jest bardzo długa. Są to między innymi: problemy z dzieciństwa, niskie poczucie własnej wartości, stany lękowe i fobie, brak pewności siebie, sabotowanie swoich działań i odkładanie na później, problemy z pamięcią i koncentracją, choroby przewlekłe i inne dolegliwości psychofizyczne, bezsenność, odnalezienie misji życiowej, strach przed mówieniem w języku obcym, niskie poczucie własnej wartości, strach przed wystąpieniami publicznymi, chroniczny smutek, stres, problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, zachowania kompulsywne, problemy z zajściem w ciążę. – przekonuje Justyna Falkowska.

Jak każde, tak i nasze czasy posiadają swoją specyfikę. Czy są złe? Sami je stworzyliśmy.

W tej pędzącej codzienności ważne jest to, aby pamiętać o tym, co jest najważniejsze i po prostu znaleźć swój sposób na bycie szczęśliwym.

A jeżeli nie potrafimy odnaleźć własnej drogi do szczęścia, bo coś lub ktoś nam w tym przeszkadza? Czasem trzeba udać się po pomoc do kogoś, kto jest ekspertem w tej dziedzinie. Uwolnić się błyskawicznie od swoich problemów i zacząć żyć pełnią życia.

Moja praca jest jednocześnie moją pasją. Gdy nie pracuję z pacjentami, rozwijam się i szkolę, aby móc jeszcze lepiej im służyć.”

Justyna Falkowska Quantum Poradnia Holistyczna.

Facebook

Artykuł sponsorowany. Autor: Elżbieta Stankowiak

Fot. z archiwum Justyny Falkowskiej, autor – Fotografia Izabela Guzowska

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *