Premiera powieści „Po złej stronie lustra” K. C. Hiddenstorm

Premiera powieści „Po złej stronie lustra” K. C. Hiddenstorm

W dzisiejszych czasach coraz więcej dzieje się w sieci, a nie w realu. Wirtualna jest również premiera powieści wydanej pod naszym Patronatem – „Po złej stronie lustra” K. C. Hiddenstorm, która ukaże się nakładem wydawnictwa e-bookowo.

K. C. Hiddenstorm – urodzona 1 marca 1987r. w Białymstoku. Absolwentka filologii angielskiej. Autorka szeroko pojętej fantastyki, zaś w życiu zawodowym charyzmatyczna nauczycielka języka angielskiego. Zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2016 roku powieścią fantastyczną „Władczyni Mroku”. Jej styl pisania jest chwalony przez czytelników. Cechuje go cięty język, czarny humor, cynizm. W wolnej chwili pisarka lubi oddać się dobrej lekturze lub ciekawemu filmowi z ulubionych gatunków.

„Po złej stronie lustra”

„Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości… jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia…”

Gratulujemy Autorce i dziękujemy za współpracę w ramach Patronatu.

Pierwsze recenzje książki znajdziecie w poniższych linkach:

Okładka: Materiały Autora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *