„Regeneracja skóry jest najlepszym prezentem, który wynika z troski i miłości”

„Regeneracja skóry jest najlepszym prezentem, który wynika z troski i miłości”

Wygląd skóry bywa podstawą do oceny naszego wieku. Niedostatecznie zadbana dodaje nam lat i ujmuje urody. Regeneracja skóry jest najlepszym prezentem, który wynika z troski i miłości.

Mamy obecnie do dyspozycji technologie i metody, dzięki którym możemy cofnąć wiek naszej skóry. Dobór zabiegu i ilość połączonych ze sobą technologii ustala kosmetolog, który wie w jaki sposób w konkretnym przypadku osiągnąć najlepsze rezultaty.

Bardzo popularna stała się Plasma, która pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny. Używając Plasmy można regenerować zwiotczałą skórę na powiekach, wypłycać pory, usuwać wypryski, włókniaki, przebarwienia.

Znakomitą metodą zagęszczania i niwelowania wiotkości skóry są zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej. W trakcie zabiegu podgrzewamy skórę powyżej 40 stopni napinając i zagęszczając ją, co daje efekt liftingu.

Następną skuteczną metodą jest mikronakłuwanie skóry oraz jonoforeza.

Wiodącą techniką odmładzania na całym świecie jest Karboksyterapia. Zalecane są 4 do 6 sesji co 2-4 tygodnie. Karboksyterapia leczy: cienie, worki pod oczami, kurze łapki, zwiotczałe policzki i szyję. Można stosować na ciało do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitis itd. Urządzeniem IPL wykonujemy fotoodmładzanie skóry, polegające na fototermolizie. Usuwamy zmiany naczyniowe i pigmentowe, zagęszczamy skórę.

Do odmłodzenia skóry i wygładzenia służą również lasery frakcyjne np. Emerge. Są to elitarne, nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi. Mikrowiązki światła w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary skóry i wytwarza się nowa, zdrowa, młodziej wyglądająca tkanka. Następuje rozświetlenie i ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Jako profilaktykę proponuję mezoterapię igłową. Natomiast do poprawienia urody oraz spektakularnego, natychmiastowego odmłodzenia twarzy stosujemy usieciowany kwas hialuronowy, który można aplikować dla każdego w różnych rejonach twarzy aby uzyskać naturalny rezultat. Kwas hialuronowy używany jest także do powiększenia ust lub ich nawilżenia. Efekt utrzymuje się ok. roku.

Natychmiast poprawiamy urodę także implantując nici PDO. Efekt utrzymuje się ok. 2 lata.

Na różne okazje często wręczamy vouchery do spa. Wybierajmy gabinety z rozbudowaną ofertą aby obdarowana osoba mogła wybrać idealny zabieg dla siebie i była szczęśliwa.

Autor: Helena Milewska-Cieślewicz

Nefretete Spa

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *