RESTAURANT WEEK NA OBCASACH – relacja

RESTAURANT WEEK NA OBCASACH - relacja

Wspólnie z RESTAURANT WEEK BIAŁYSTOK oraz Partnerami akcji zorganizowaliśmy konkurs – RESTAURANT WEEK NA OBCASACH , w którym do wygrania był dzień pełen wrażeń.

W ramach nagrody Partnerzy zadbali o:

• samochód TOYOTA RAV4 z pełnym bakiem na cały weekend,  aby można było dojechać do wszystkich miejsc;
• Trening elektrostymulacją EMS i EMA oraz zabieg na twarz dopasowany do potrzeb skóry od INNOWACYJNA KOSMETOLOGIA Paulina Dmuchowska;
• Masaż aromaterapeutyczny od Centrum Zdrowia Białystok;
• Profesjonalny makijaż od KINKA Kinga Klepacka;
• Fotorelację z dnia od Buuba.pl – Agnieszka Dzieniszewska;
• Zwieńczenie dnia: kolacja w wybranej restauracji od RESTAURANT WEEK;
• W prezencie książka Wszystko zaczyna się w głowie z dedykacją autorki Karoliny Cwaliny;
• Upominki – niespodzianki.

Konkurs wygrała Pani Marta, która do wspólnego spędzenia czasu zaprosiła przyjaciółkę. Jak wspomina ten dzień Pani Marta?

Wygrana w konkursie portalu ObcasyPodlasia.pl pozwoliła mi na realizację marzenia, aby chociaż jeden dzień poświęcić sobie. Jednakże ten czas stał się także doskonałą okazją do podtrzymania relacji z przyjaciółką, dając możliwość rozmowy i wspólnego przeżywania tych miłych chwil.

Dziękuję organizatorom konkursu za niezapomniane wrażenia. Jeden dzień otrzymany w nagrodę stał się przygodą mojego życia. Czułam się zaopiekowana i rozpieszczana.

Trening elektrostymulacją w Innowacyjnej Kosmetologii był energetycznym rozpoczęciem dnia. Był dawką optymizmu, motywacji i wiary we własne siły. Kolejne zabiegi koncentrowały się na twarzy. Pilingi, maski i wyjątkowy masaż 42 gestów poprzedziła rzetelna analiza rodzaju cery, która pozwoliła dobrać najlepsze zabiegi. Następny przystanek – centrum masażu i niesłychanie skuteczne zabiegi poprawiające krążenie i pozwalające na odprężenie. Przed kolacją zaplanowaną w restauracji Tanoshi mistrzyni makijażu, Kinga Klepacka zadbała o mój wygląd. Kolejny raz tego dnia poczułam się wyjątkowo i pięknie, byłam gotowa na podbój nocy! Na wszystkie atrakcje zdążyłam punktualnie dzięki hybrydowej Toyocie RAV4 udostępnionej przez Toyota Auto Park Białystok, a wspomnienia utrwalone zostały przez doskonałą panią fotograf i blogerkę – Buuba.pl – Agnieszkę Dzieniszewską.”

 

 

Dziękujemy Partnerom akcji za współpracę.

Autor fot. Agnieszka Dzieniszewska.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *