„Rozgryzienie kobiecej natury” jeszcze nigdy nie było tak łatwe – Panowie mogą się z tego przeszkolić

„Rozgryzienie kobiecej natury” jeszcze nigdy nie było tak łatwe – Panowie mogą się z tego przeszkolić

Anna Czajkowska, założycielka Working Academy Anna Czajkowska zaprasza Panów na warsztaty, na których dowiedzą się m.in. „jak rozgryźć kobietę…”, ale też zdobędą inne umiejętności przydatne w życiu zawodowym.

Obcasypodlasia.pl: Zajmujesz się coachingiem i działasz w branży szkoleniowej od wielu lat. Z czego prowadzisz szkolenia?

Anna Czajkowska: Jestem coachem, szkoleniowcem od ponad 12 lat. To, czego uczę moich klientów, to kompetencje z umiejętności miękkich, czyli prawidłowa komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, budowanie własnej wartości siebie, motywacja, inteligencja emocjonalna, negocjacje oraz rozwiązywanie problemów.

Jak w takim razie zrodził się pomysł na warsztaty właśnie dla mężczyzn?

Skąd pomysł na warsztaty tylko dla mężczyzn? Tak naprawdę chciałam zrobić coś, czego nie ma. Wiem, jak ważne są dobre relacje z najbliższymi, a także współpracownikami…Chciałam pomóc Panom, którzy szukają sposobów jak poprawić relacje w związku, którzy chcą zbudować swoją pewność siebie i chcą być liderami swojego życia… I znalazłam rozwiązanie- szkolenie skierowane tylko do nich…gdzie we własnym gronie mogą podzielić się swoim doświadczeniem i uczyć się od siebie nawzajem.

Czego dokładnie dotyczą warsztaty?

Na warsztatach uczestnicy pracują nad sobą. Nad tym, jak się prawidłowo komunikować w społeczeństwie w życiu, w związku. Dowiadują się, „jak rozgryźć kobietę…”. Budują swoją pewność siebie. Zawsze dostają narzędzie do wdrożenia, które ma im ułatwić zrozumienie drugiej osoby, ale również mówienie o własnych potrzebach. Pojawiają się także elementy techniczne, które można wykorzystać w prowadzeniu firmy bądź na stanowiskach kierowniczych takie jak np. delegowanie zadań.

Jak wyglądają takie zajęcia w praktyce?

Tak, jak wspomniane zostało powyżej, zajęcia odbywają się w formie warsztatów. Dokładniej jest to aktywne robienie zadań i ćwiczeń, wyciąganie wniosków na ich podstawie. Grupy są zamknięte, a cały cykl szkoleniowy to 10 spotkań raz w miesiącu przez 4h.

Duże jest zainteresowanie wśród Panów Twoimi warsztatami?

Tak Bardzo duże. W tej chwili mam cztery grupy, tworzę piątą. Najbliższy warsztat rozpoczyna się 29 marca o godz. 17. Zapisać się można przez stronę Fb lub pod numerem telefonu 66 22 03 555.

Fot. Karolina Ponikarczyk Zdjęcia dla nieśmiałych

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *