Sexy zaczyna się w głowie – Karolina Cwalina

Sexy zaczyna się w głowie - Karolina Cwalina

Karolina CwalinaKarolina Cwalina
PCC ICF, life&business coach
Rodowita Białostoczanka urodzona 20 grudnia 1987 roku. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych Coaching Profesjonalny Akademii Leona Koźmińskiego, a także The Art And Science of Coaching w Erickson International Collage akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek International Coach Federation. Autorka programów Sexy zaczyna się w głowie i Sukces zaczyna się w głowie. Kierownik studiów na Akademii Coachingu w Białymstoku.
Wygrała z chorobą, zbudowała poczucie własnej wartości, znalazła swój cel i osiągnęła sukces. Od 2011 roku prowadzi indywidualne sesje coachingowe, szkolenia dla firm, warsztaty oraz patronuje wielu akcjom z zakresu rozwoju osobistego. Regularnie występuje jako coach-ekspert w mediach. Pisze artykuły do prasy oraz portali internetowych. Zawsze powtarza, że wszystko zaczyna się w głowie. Zmotywowała siebie, teraz motywuje innych.


Sexy zaczyna się w głowieKarolina Cwalina, ECPC coach, od 2011 roku zajmuje się life&business coachingiem. Jest autorką programów Sexy zaczyna się w głowie oraz Sukces zaczyna się w głowie. Na swoim koncie ma ponad 800 godzin przeprowadzonych indywidualnych sesji coachingowych, a także warsztaty grupowe, szkolenia w firmach i liczne wystąpienia publiczne. Regularnie pojawia się jako ekspert w mediach. Specjalizuje się w coachingu relacji, psychologii sukcesu, zarządzaniu czasem oraz nauce motywacji.

Sexy zaczyna się w głowie to autorski projekt, którego pomysłodawczyni wygrała z otyłością, zbudowała poczucie własnej wartości, zawalczyła o marzenia i odniosła sukces. Karolina Cwalina inspiruje kobiety, skłania je do wiary we własne możliwości, realizacji celów oraz uczy, jak czuć się wyjątkowo każdego dnia. Projekt obejmuje indywidualne sesje coachingowe, warsztaty motywacyjne, spotkania klubowe oraz patronuje wielu akcjom motywacyjnym tworzonym specjalnie dla kobiet.

http://karolinacwalina.pl/

http://www.sexyzaczynasiewglowie.pl/
https://www.facebook.com/SexyZaczynaSieWGlowie
https://instagram.com/coach_ladies/
https://www.linkedin.com/pub/karolina-cwalina/57/876/29a

Materiały Organizatora.

Fot. i grafika – materiały z archiwum Karoliny Cwaliny.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *