Słoneczny i niestandardowy ślub za granicą

Słoneczny i niestandardowy ślub za granicą

Ile razy podczas tworzenia listy gości oraz budżetu ślubnego przychodziła Wam myśl, żeby zrezygnować ze wszystkich przygotowań, które wymagają dużej ilości czasu i pieniędzy i pobrać się jedynie w obecności Waszych świadków?

Musimy Wam powiedzieć, że nie jesteście odosobnieni i często przyszli małżonkowie zastanawiają się jak ominąć stresujące przygotowania oraz zaoszczędzić.

MAMY DLA WAS ROZWIĄZANIE!

Jeżeli chcecie wydać mniejszą kwotę na wesele i nie macie oporów przed ślubowaniem jedynie w obecności świadków – zastanówcie się nad ślubem i kolacją za granicą!

Wiadomo, że należy liczyć się z kosztami urzędowymi, biletów, hotelu, posiłkami oraz dodatkowymi kosztami – np. w przypadku gdy zdecydujecie się na wynajęcie fotografa, filmowca oraz jeżeli przedłużycie pobyt o podróż poślubną. Nie musicie od razu wybierać odległej Dominikany bądź Bali. Atrakcyjne są również Włochy, Hiszpania, Portugalia, wyspy greckie bądź inne miejsce, które jest Wam bliskie.

Aby ułatwić Wam przygotowania do wymarzonego ślubu za granicą polecamy kontakt z polskimi firmami, które zajmują się organizacją przyjęć na miejscu i doskonale znają wymogi i usługodawców.

Zastanówcie się czy ślub pod palmami to Wasze marzenie. Jeżeli tak – polecamy Wam opcję ślubu za granicą.

Jeżeli natomiast w dalszym ciągu chcielibyście powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” w Polsce – zapraszamy do kontaktu z agencją ślubna Wesele po Podlasku (nr kontaktowy 517854908), która pomoże Wam podczas przygotowań do Waszego wymarzonego dnia ślubu.

Autor: Wesele po Podlasku Agencja Ślubna

Źródło fot. Pixabay

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *