Śniadanie biznesowe „Biznes na Obcasach” – relacja z wydarzenia

Śniadanie biznesowe "Biznes na Obcasach" - relacja z wydarzenia

5 marca w Parku Przemysłowym w Łomży odbyło się Śniadanie biznesowe – „Biznes na obcasach, spotkanie organizowane przez Urząd Miejski w Łomży.

Wydarzenie zorganizowane z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, skierowane było do wszystkich Pań, które prowadzą własne firmy lub działają w sferze biznesu.

Po uroczystym powitaniu przez władze miasta i wręczeniu Paniom kwiatów oraz części artystycznej głos zabrały prelegentki.

O kobietach w biznesie, drodze do sukcesu, istocie spełniania marzeń, inicjatywie Era Nowych Kobiet oraz Łomżyńskich Amazonkach opowiadały Elwira Horosz, Magdalena Ławreszuk, Małgorzata Demczuk- Gutowska, Wanda Wałkuska.

Zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć również dwie wystawy fotograficzne. Wystawę Studia Lawreszuk.eu zatytułowaną USA ROAD TRIP oraz wystawę fotografii przedstawiającej kolekcje Elwiry Horosz.

Frekwencja uczestniczek spotkania to kolejny dowód na to, że w naszym regionie potrzebne są takie przedsięwzięcia, a Podlasianki zdają sobie sprawę z możliwości, jakie daje wzajemna – kobieca współpraca oraz motywacja.

Dziękuję Organizatorom za zaproszenie.

Elżbieta Stankowiak

Fot. Magdalena Ławreszuk Lawreszuk.eu

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *