Spotkanie z Joanną Przetakiewicz – o nowej książce i rewolucji finansowej

Spotkanie z Joanną Przetakiewicz - o nowej książce i rewolucji finansowej

Joanna Przetakiewicz to projektantka mody, businesswoman, a także inicjatorka akcji Era Nowych Kobiet. W Białymstoku pojawiła się przy okazji promocji swojej książki: „Pieniądze szczęście dają”.

Inicjatorka Ery Nowych Kobiet odwiedziła Białystok i opowiedziała o nowej książce, i rewolucji finansowej, którą rozpoczęła.

„Pieniądze szczęście dają” – skąd taki tytuł?

Wymyśliłyśmy go razem z liderkami Ery Nowych Kobiet. Rok temu na wspólnym spotkaniu zapytałam: Dziewczyny, jaką najdurniejszą, rodem z PRL-u, teorię pamiętacie, a która dotyczy finansów, kariery, rozwoju i niezależności? Chórem powiedziały: Pieniądze szczęścia nie dają – mówi w rozmowie z portalem Bia24 Joanna Przetakiewicz.

„Pieniądze szczęście dają” to nie tylko tytuł publikacji, ale także hasło ogólnopolskiej akcji, której celem jest wsparcie kobiet.

To pierwszy taki poradnik, a jednocześnie apel o to, aby zacząć o pieniądzach rozmawiać i o nie dbać. Żeby odkładać je na szczęśliwe życie, a nie na czarną godzinę.

Książkę można pobrać w formie e-booka lub audiobooka. W wersji papierowej jest dostępna wyłącznie dla uczestniczek spotkań promocyjnych.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.