Statuetka Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 dla naszego portalu

Statuetka Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 dla naszego portalu

W dniu wczorajszym, 21 czerwca w Centrum Biznesowym ADGAR PLAZA, odbyła się Gala wręczenia nagród w Plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu 2017, który już po raz kolejny zorganizował magazyn LAW BUSINESS QUALITY.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz portal również został doceniony i statuetka Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 wróciła z nami na Podlasie.

Za to wyróżnienie chcielibyśmy serdecznie podziękować red. naczelnej Ilonie Adamskiej, całej redakcji Law Business Quality i oczywiście Jurorom Plebiscytu.

Projekt Diamenty Kobiecego Biznesu ma na celu pokazanie, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale też pasja, kreatywność i wytrwałość.

Oprócz statuetek Diamenty Kobiecego Biznesu podczas Gali po raz drugi nagrody odebrały gwiazdy, które wspierają ciekawe inicjatywy społeczne i charytatywne.

Wśród gości spotkać było można Sylwię Juszczak, Ryszarda Rembiszewskiego, Marię Niklińską, Olgę Borys, Jolantę Mrotek-Grudzinską, Magdę Waligórską-Lisiecką, Ewę Kuklinską, Annę Powierza, Karolinę Pilarczyk, Jarosława Jakimowicza.

Wydarzenie uświetniła część artystyczna, występ cenionej artystki Anny Hamela oraz saksofonisty – Michała Borowskiego.

Dodatkową atrakcją wieczoru był diamentowy tort oraz loteria wizytówkowa, w której nagrodą główną był weekend z Mazdą i Mustangiem ufundowany przez BEMO MOTORS.

Raz jeszcze dziękujemy Organizatorom za wieczór pełen wrażeń i wyróżnienie dla naszego portalu.

Elżbieta Stankowiak
ObcasyPodlasia.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *