Świat stanął na głowie – gdzie szukać wsparcia? Sprawdź, co oferują eksperci współpracujący z naszym portalem

Świat stanął na głowie – gdzie szukać wsparcia? Sprawdź, co oferują eksperci współpracujący z naszym portalem

Od kilku już tygodni rzeczywistość nas wszystkich wygląda tak, jakby cały świat stanął nagle na głowie. Z niepokojem spoglądamy w przyszłość, czekając, co przyniesie kolejny dzień. Czujemy lęk o zdrowie, siebie, najbliższych, ale jednocześnie o naszą przyszłość zawodową. To też czas, kiedy jednoczymy się jak chyba nigdy dotąd, wspierając się wzajemnie.

Każda branża z pewnością odczuje negatywne skutki obecnej sytuacji. Każda – potrzebuje obecnie wsparcia. Eksperci współpracujący z naszym portalem również udzielają wsparcia. Wspólnie zachęcamy do zapoznania się z naszymi działaniami. Czym się zajmujemy? Co oferujemy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie? Czego sami potrzebujemy?

Agnieszka Nortey – Kreator Zmiany Wizerunku

„Pomagam kobietom poczuć się dobrze w ubraniach, które noszą na sobie, odkryć ich styl, po to, aby zawsze miały się w co ubrać, zorganizować szafę marzeń, która będzie wsparciem każdego dnia oraz uczę, w jaki sposób łączyć ubrania w pełne zestawy, poprzez prowadzenie za rękę w moim indywidualnym programie zmiany wizerunku, który został uznany przez Law Business Quality za bestseller roku 2018. Jestem autorką książki ”Stylowa Królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo”.

W tej wyjątkowej sytuacji, kiedy jesteśmy prawie cały czas w domu, najważniejsze jest to, abyś dobrze się czuła sama ze sobą i miała mnóstwo pozytywnej energii, która będzie przechodziła na Twoich bliskich. Dlatego jestem przekonana o tym, że ten moment jest po to, abyś zadbała właśnie o SIEBIE. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się mówić ”nie mam się w co ubrać”, a w Twojej szafie możesz znaleźć ubrania, których nie nosisz, to uwierz mi, że to jest ten moment, abyś właśnie teraz wzięła swoją szafę w swoje ręce. Chciałabyś mieć się w co ubrać, kiedy wszystko wróci do normy i znowu będziesz w pędzie każdego dnia? Jeśli tak, to przygotowałam dla Ciebie moje wsparcie online w formie konsultacji, którą możesz wykorzystać na rozwiązanie Twojego problemu w zakresie wizerunku np. sprawdzeniu typu sylwetki i doboru fasonów ubrań lub tygodniowego indywidualnego wsparcia w zorganizowaniu Twojej szafy. Zapraszam Cię na bezpłatną 15-minutową konsultację ze mną, abym mogła Cię lepiej poznać i zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz wolną godzinę w moim kalendarzu TUTAJ a ja zadzwonię do Ciebie w wybranym terminie.

Pamiętaj również, że nagrałam dla Ciebie już 17 podcastów SEKRETY WIZERUNKU, który możesz wysłuchać na Spotiry, Itunes oraz moim blogu TUTAJ.”

Agnieszka Wysocka – Weselne Wrzosowisko

„Weselne Wrzosowisko to firma wedding plannerska, zajmująca się organizacją wyjątkowych ślubów i wesel. Wspieramy pary młode od samych zaręczyn, aż do końca wesela, a nawet dłużej.

W tej wirusowej sytuacji wspieram pary młode poprzez darmowe, 30-minutowe konsultacje online, na których omawiamy problemy wynikające z organizacji ślubu w tym roku.

Innych wedding plannerów wpieram poprzez ebooki mojego autorstwa. Pierwszy z serii jest do pobrania na stronie TUTAJ.

Największym wsparciem dla mnie będzie, jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów i wspólnie spróbujemy zorganizować jak najwięcej pięknych ślubów i wesel, jeszcze w tym roku.”

Barbara Lech – Coach

„Pracuję jako coach, ponieważ uwielbiam wspierać i obserwować moich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomagam ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie. Jestem trenerem MindSonar®, dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką. Z sukcesem szkolę co roku ponad 1500 osób i kilkanaście firm.

Jestem autorką książek i szkoleń, unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego, a przede wszystkim twórcą marki Barbara Lech.

Na moim Facebooku dzielę się darmową wiedzą z zakresu wystąpień publicznych oraz budowania pewności siebie. W okresie kwarantanny codziennie o godzinie 12.00 zapraszam Cię na #PozytywneWsparcie, gdzie wraz z moimi gośćmi poruszamy tematy z zakresu różnych dziedzin, pozwalające odkryć swoje zasoby, rozwinąć pasje i spędzić ten czas produktywnie.

Jeśli uważasz, że poruszane przeze mnie treści są ważne, udostępnij je wśród swoich znajomych, aby jak najwięcej osób skorzystało i miało możliwość rozwijać się ze mną i budować pewność siebie na scenie życia i biznesu.”

Edyta Haraburda – Trener Mentalny

Terapeuta, coach prosperity, pedagog z 20- letnim stażem, ekonomista, ambasador BNI, specjalista od budowania relacji i komunikacji, doradca zawodowy, ekspert od wyrażania emocji, trener wartości i ważności, autorka książki o emocjach.

„Zajmuję się pracą indywidualną z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, mam na swoim koncie 542 osoby, którym „odkułam skrzydła” oraz pokazałam jak zbudować nowe życie i wytrwać w jego nowej jakości. Uczę jak marzyć, stawiać oraz osiągać wyznaczone cele. Zdobyta wiedza z różnych obszarów pozwala mi na użycie rozmaitych i trafnych narzędzi, zindywidualizowanych do pracy z każdą osobą .

Obecnie oferuję wsparcie mentalno-terapeutyczne, porady, terapie, sesje, sesje 1 na 1, pomoc w zmianie ścieżki kariery zawodowej i edukacyjnej.”

Elżbieta Stankowiak – Eldam – usługi informatyczne

„Znacie mnie, jako redaktor portalu, jednak niewiele osób wie, że zanim powstał portal, założyłam firmę Eldam, która przez pierwsze lata działała w branży porządkowej, by następnie przekwalifikować się na usługi informatyczne. Jako Eldam zajmujemy się – sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, sprzedażą sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, doradztwem w zakresie sprzętu komputerowego. Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji i osób prywatnych.

Kierując się zapotrzebowaniem wynikającym z zaistniałej sytuacji i najczęściej pojawiającymi się problemami – wolno działający sprzęt, wirusy, niechciane komunikaty, konfiguracja oprogramowania, jako jedni z pierwszych oferujemy usługę bezpiecznego połączenia zdalnego skierowanego nie tylko do instytucji czy firm, ale też do osób prywatnych. Bez potrzeby wychodzenia z domu czy wysyłki sprzętu jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów, które wynikają ze wzmożonej obecnie eksploatacji sprzętów komputerowych. Jedynym kryterium jest dostęp do internetu.

W jaki sposób możecie nas wesprzeć? Po prostu pamiętajcie o nas, kiedy Wasz sprzęt czy to w firmie, czy w domu odmówi współpracy.”

Ewa Wierzbicka – Nosal – Mediator Sądowy

„Wiele małżeństw i par poważnie myśli teraz o ROZWODZIE. Skazani na siebie przez 24 godziny na dobę nie jesteście w stanie się znieść. Ciągłe kłótnie, ciche dni, brak zrozumienia, wzajemne pretensje, złość i frustracja.

W związku z epidemią, izolacją i wprowadzonymi zasadami bezpieczeństwa nie masz jednak pojęcia, CO MOŻESZ ZROBIĆ, od czego zacząć, jakie masz prawa. Dlatego proponuję Ci KONSULTACJE ONLINE. Nie musisz czekać do końca kwarantanny.

Jestem mediatorem sądowym i specjalizuję się w przepisach prawa rodzinnego. Podczas godzinnej konsultacji online odpowiem na Twoje pytania, powiem Ci, jakie masz prawa i jakie są możliwości ROZWIĄZANIA TWOJEGO PROBLEMU. ZADZWOŃ 518 295 670 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Małgorzata Tryznowska – Moja Słodka Pasja

„Moja słodka pasja, to pracownia tortów artystycznych i innych słodkości ukryta gdzieś na skraju Podlasia. W swojej ofercie posiadam torty weselne i okolicznościowe, candy bary i tradycyjne słodkie stoły, ciasta i wypieki świąteczne i wiele innych słodkich przyjemności. Połączenie pasji z chęcią rozwoju i zdobywania coraz to nowych umiejętności pozwala mi wciąż na nowo zaskakiwać swoich klientów.

Wiadomym jest, że w obecnej sytuacji wszelkie eventy i imprezy okolicznościowe muszą poczekać na lepsze czasy, nadal jednak świętujemy w domowym zaciszu, w otoczeniu domowników. Wspieram swoich stałych i nowych klientów, starając się osłodzić im ten ciężki czas. Biorę udział w wielu akcjach w swojej rodzinnej miejscowości, ale też intensywnie działam na zewnątrz w nowym projekcie – Projekt Wsparcie- Przez Żołądek do serca – który zrzesza podlaskich przedsiębiorców, z którymi wspólnie przygotowujemy i organizujemy dowozy żywności dla najbardziej potrzebujących. I są to: Oddział Onkologii Dziecięcej DSK,
Ku Dobrej Nadziei, Seniorzy i niepełnosprawni w potrzebie, Centrum Wolontariusza, Osoby Niepełnosprawnej Stowarzyszenia My Dla Innych.

Każda branża przeżywa obecnie ciężkie chwile – moja również nie pozostaje wyjątkiem. Dlatego po prostu pamiętajcie o mnie i moich słodkościach. Działam nadal, choć na nieco innych zasadach – na mojej stronie na Fb można ostatnio znaleźć fajne zestawy rodzinne w bardzo atrakcyjnych cenach z dostawą bez kontaktu. A jak wiadomo, nic nie poprawi tak nastroju, jak duża odrobina słodkości stworzonych z pasji. Robię wszystko, aby uratować swoją firmę i pasję.”

Jolanta Ambrożewicz – Marketing Interakcyjny

„Nazywam się Jolanta Ambrożewicz i jestem trenerką marketingu interakcyjnego. Uczę, w jaki sposób promować swoją firmę, głównie w świecie online. Sprawiam, że marketing oraz sprzedaż stają się dla przedsiębiorczych Kobiet przyjemnością, gdy w końcu mogą to robić autentycznie i z radością.

Obecnie sporo działań związanych z edukacją i podpowiadaniem praktycznych rozwiązań marketingowych prowadzę w Grupie Proaktywni i Przedsiębiorczy – Marketing Interakcyjny w praktyce na Facebooku. Są tam webinary, spotkania live, wywiady z Gośćmi i wyzwania. Znajdziecie tam treści merytoryczne, pomocne wskazówki i wspaniałych ludzi pełnych pasji do tego, co robią.

Wesprzesz mnie, dołączając do powyższej Grupy, lajkując mój FanPage i dając informacje zwrotne na temat odkrywanych tam treści. Chciałabym bowiem nie tylko odważać Kobiety do promowania swych działań i wchodzenia w interakcje z ich Odbiorcami. Chcę też szerzyć kulturę doceniania zarówno siebie, jak i innych, poprzez współpracę oraz wzajemne wparcie.”

Justyna Kruszewska – psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą. Tworzę na co dzień wraz z moim zespołem psychologów i psychoterapeutów Ośrodek Psychoterapii Relacja, w którym pomagamy osobom zmagającym się z trudnościami w obszarze zdrowia psychicznego, emocji i relacji, dbać o siebie i swoje zdrowie. Pracujemy z osobami dorosłymi, parami, a także z dziećmi i nastolatkami.

W dobie pandemii pracujemy online. Prowadzimy tak, jak do tej pory konsultacje z psychologiem w sprawie bieżącej sytuacji doświadczania kryzysu, w sprawach związanych z trudnościami wychowawczymi kwalifikujące do psychoterapii oraz psychoterapię online.
Na naszych profilach społecznościowych na Fb oraz Instagramie rozpoczęliśmy prowadzenie live’ów, planujemy kolejne mniej więcej z częstotliwością raz w tygodniu na takie tematy między innymi jak:

  • Jaka czeka nas przyszłość, jak w dobie rozwoju technologicznego, sztucznej inteligencji oraz sytuacji takiej, jak pandemia dbać o siebie i swoje zdrowie, na co się przygotować, co może nam pomóc już dzisiaj, patrząc na tę perspektywę.
  • Jak pracować ze swoimi emocjami, kiedy jesteśmy w sytuacji dezorganizacji, chaosu, zagubienia i towarzyszy nam strach.
  • Związek w dobie pandemii – o toksycznym związku słów kilka.
  • Techniki relaksacyjne – jak zadbać o wewnętrzne wyciszenie i kojący spokój. Oraz inne.

Kolejnym działaniem, które uruchamiamy już wkrótce, jest cykl wpisów na Fb „Rodzic w dobie pandemii”. W tym cyklu z pewną częstotliwością (raz lub dwa razy w tygodniu) będziemy udostępniać opis konkretnej trudności dziecka, np zaburzenie lękowe oraz konkretne wskazówki dla rodzica do pracy ze swoim dzieckiem w domu. Chcemy także projekt „Akademia Rodzica” o warsztatach wychowawczych dla rodziców uruchomić w strefie online. Pierwszy warsztat online już po świętach! Zapraszamy!

Mnie i działania mojego ośrodka można wspierać, udostępniając i lubiąc nasze posty oraz biorąc udział w naszych działaniach. To daje nam możliwość dotarcia do, jak największej liczby osób zainteresowanych tematem i potrzebującej pomocy i wiedzy, którą się dzielimy.”

Poznaj pozostałych ekspertów naszego portalu.

Źródło fot. Pixabay

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *