Świąteczny Butik Traugutta3

Świąteczny Butik Traugutta3

Święta to niezwykły czas: z jednej strony chcemy na chwilę się zatrzymać, myśleć o bliskich, a z drugiej – wiecznie za czymś pędzimy. Prezenty, dekoracje, jedzenie. I tak właśnie w najbardziej świątecznym hotelu w Białymstoku, Hotelu Traugutta3, powstał Butik Traugutta3.

Artykuł sponsorowany

Stworzyliśmy tą przestrzeń w sercu miasta, by ludzie nie musieli szukać tego, co sprawi, że Święta są wyjątkowe. W Butiku Traugutta3 wszystko jest tu w jednym, pięknym miejscu. Naszym dodatkowym prezentem dla odwiedzjących będzie więc czas – który poświęcą swoim bliskim – mówi Anna Narel, dyrektor Hotelu Traugutta3.

To miejsce, gdzie w jednym miejscu znajdziecie:

– świąteczne dekoracje,

– elementy wyposażenie wnętrz,

– unikatowe prezenty,

– boxy prezentowe,

– karty podarunkowe,

– eleganckie opakowania.

A wszystko to limitowane kolekcje inspirowane baśnią „Dziadka Do Orzechów”. Butik proponuje również produkty delikatesowe premium oraz produkty własne kucharzy Restauracji Regiment, które urozmaicą świąteczny stół. 

Butik Traugutta3 pracuje 24 godziny na dobę, czyli jak prawdziwa pracownia prezentów świątecznych. Przykładowe produkty Butiku Traugutta3 można znaleźć również w ich sklepie internetowym: www.butik.hoteltraugutta3.pl

Adres Butiku Traugutta3: Hotel Traugutta3, ul. R. Traugutta3, Białystok

Kontakt: +48 733 733 722 | butik@hoteltraugutta3.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.