Święta w domowym wydaniu, czyli świąteczny fashionlook

Święta w domowym wydaniu, czyli świąteczny fashionlook

Przed Nami Święta Bożego Narodzenia zupełnie inne niż zwykle. Jednakże magia i atmosfera Świąt jest coraz bardziej widoczna w naszym życiu! Spadający śnieg za oknem, muzyka, która przenosi nas do magicznego świata i czas spędzony z bliskimi. Jak dla mnie grudzień jest miesiącem miłości i przepełnionym nadzieją na lepszy czas, z racji tego z uśmiechem na twarzy wyczekuje Świąt.

Na jaką stylizację zdecydujesz się w te Święta?

Nie zapominajmy jednak, że tegoroczne Święta będą w domowym wydaniu. W takim razie jak się na to przygotować, aby w domu również nosić się modnie? W swoim wyborze postawicie na elegancką sukienkę i szpilki, czy może swobodny look?

Jestem niezwykle ciekawa Waszych pomysłów, zapraszamy do dzielenia się swoimi pomysłami w Naszych mediach społecznościowych. Czekamy z niecierpliwością!

Co proponujemy?

Najważniejsza jest rodzinna atmosfera, jednak nie zapominajmy, że jest to świetna okazja, żeby bawić się modą!

Dla Pań, które nie przepadają za sukienkami, proponujemy stylizację z bluzką i spodniami, jako ukłon w stronę tradycji. Podobnie sprawdzi się klasyczna ołówkowa spódnica, bądź plisowana, która nada stylizacji elegancji. Nie zapominajmy o akcesoriach, które doskonale podkreślą charakter stroju, strojne dodatki do prostej stylizacji nadadzą świątecznego uroku. Możesz równie dobrze zrezygnować z biżuterii jeśli masz w planach zaskoczyć swoim ubiorem.

Wigilia i pierwszy dzień świąt to idealna okazja, żeby dać się ponieść swojej wyobraźni i zadecydować czy będziesz błyszczeć a może umówisz się z rodziną na luźniejszy outfit? Jeśli nie jesteś pewna, zapraszamy do by Carla Fashion, profesjonalna obsługa pomoże Ci z wyborem!

Poniżej parę inspiracji dostępnych w butiku na Swobodnej 26 w Białymstoku.

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Fot. Materiały Autora

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *