Targi Ślubne – I SAID YES Inspiracje Ślubne

Targi Ślubne - I SAID YES Inspiracje Ślubne

I Said Yes – Inspiracje Ślubne, czyli kiedy spontaniczny pomysł doświadczonych pasjonatek ślubów zmienia się w misję. „Chcemy dać Wam to co najlepsze w eleganckimi, stylowym wykonaniu” – mówią organizatorki.

Artykuł sponsorowany

Kolejna edycja targów, odbędzie się już 5 listopada w Restauracji Lipcowy Ogród w Białymstoku. To wydarzenie to kompendium wiedzy dla przyszłych par, które szukają nie tylko najlepszych podwykonawców, ale przede wszystkim ekspertów, z których wiedzy w trakcie całego dnia spotkań będą mogli czerpać.

Po sukcesie pierwszej edycji, postanowiłyśmy uczynić nasze targi jeszcze bardziej merytorycznymi i ciekawszymi dla Par Młodych. Nie chcemy żeby nasze wydarzenie kojarzone było z tradycyjnymi targami, a właśnie doceniane w związku z ich edukacyjnym charakterem – mówią Organizatorki (Karolina Borowik – Ksis wedding atelier, Urszula Dębowska – Restauracja Lipcowy Ogród).

Już 5 listopada pary mają możliwość indywidualnych spotkań z wystawcami, których oferty znacząco odbiegają od komercyjnych rozwiązań, a za każdym z właścicieli stoi prawdziwa historia pasji i zaangażowania.

Wśród partnerów drugiej edycji znaleźli się: uznani floryści, makijażystki, fryzjerki, projektanci, jubilerzy, właściciele manufaktur cukierniczych, kaligrafka, projektantka zaproszeń, pasjonatki beauty, creme de la creme podlaskiej branży ślubnej.

Obok stoisk, już w kanon wydarzenia wpisały się indywidualne rozmowy z ekspertami na scenie głównej, które ponownie prowadzi Aleksandra Toczydłowska. Przez cały dzień trwania eventu zaplanowano panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami, ślubne inspiracje, które mają pomóc w organizacji TEGO dnia.

mat. organizatora

PODSUMOWUJĄC, dzięki udziałowi w targach:
• Zadbacie o ślubny look;
• Dowiecie się, na co zwracać uwagę w trakcie podejmowania kluczowych decyzji;
• Poznacie ślubne trendy w modzie jak i makijażu;
• Zobaczycie zaproszenia i atrakcje, które zaskoczą Waszych gości;
• Macie możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z branży.

Przy drugiej edycji udział w wydarzeniu weźmie Agnieszka Winnicka, osobowość telewizyjna. Współprowadząca programy w TVN Style. Kobieta rakieta. Ogromna pasjonatka wszystkiego, co piękne i nieoczywiste. Aranżacją dekoratorską zajmuje się przeszło 8 lat. Swoje pierwsze warsztaty florystyczne odbyła w paryskim Luwrze. Agnieszka pracuje dla międzynarodowych klientów, a inspirują ją najwybitniejsi twórcy, jak chociażby Anna Wang. Uważa, że ma w życiu wiele szczęścia, ale to szczęście zawsze idzie w parze z odwagą.

W trakcie targów będzie można także wziąć udział w kameralnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Wybrane tematy to: harmonogram dnia ślubu, budżet ślubny czy beauty sos.

Premierowo odwiedzający będą mogli wziąć udział w pokazie mody ślubnej uznanych na całym świecie projektantek Riny Cossack i Barbary Piekut.

Bilety na wydarzenie dostępne na www.isybialystok.pl
Kontakt: info@isybialystok.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.