Trendy ślubne na 2019 rok

Trendy ślubne na 2019 rok

Wraz z początkiem każdego nowego roku firmy związane z branżą ślubną przedstawiają przyszłym małżonkom trendy ślubne na nadchodzący rok. Jako agencja ślubna Wesele po Podlasku chcielibyśmy pójść w ich ślady i zaprezentować Wam to, co będzie modne w 2019 roku.

Zdarza się tak, że nie zawsze propozycje będą rzeczywiście numerem jeden pośród wyboru młodych par, jednak warto czerpać z nich inspiracje.

10 trendów ślubnych na 2019 rok:

1. Living Coral jako kolor przewodni

Jak co roku Pantone przedstawia kolor, który będzie dominował w nadchodzącym roku. Na rok 2019 wybrano kolor Living Coral, który jest kolorem o złotym odcieniu i idealnie sprawdzi się podczas letnich przyjęć weselnych. Living Coral można połączyć między innymi z ciepłym beżem, złamaną bielą, błękitem, turkusem i złotem.

2. Neonowe dekoracje

Neony zagoszczę nie tylko w dekoracji ślubnej ( jako dużo gabarytowe napisy, element papeteria) ale również w dodatkach dla pary młodej – jako odcień butów, krawatu, poszetki.

3. Wysokie kompozycje na stołach

Od dawna wiadomo, że wysokie kompozycje na stołach gości nie przeszkadzają im w konwersacji. W roku 2019 będą królowały kompozycje umieszczone na wysokich postumentach, stojakach i świecznikach. Charakteryzował je będzie również przepych.

 fot. Magdalena Wyszkowska

4. Kwiaty i motyle 3D

Suknie ślubne z aplikacjami 3D w kwiaty i motyle będą wybierane przez panny młode, które cechuje oryginalne podejście do ubioru i chęć podążania za modą.

5. Złoto

W dalszym ciągu w roku 2019 tak samo jak w 2018 popularny będzie kolor złoty jako odcień przewodni przyjęcia weselnego. Złoto kojarzy się z przepychem, elegancją i jest ponadczasowym wyborem. Pasuje on idealnie do klasycznych przyjęć weselnych.

fot. Damian Przetrzelski

6. Greenery

Styl greenery, który był hitem 2018 roku jest również wybierany przez pary młode, które planują motyw przewodni na swoje przyjęcie weselne w 2019 roku. Sprawdzi się w obiektach weselnych w stylu karczmy.

7. Kolorowe obrusy

W poszukiwaniach oryginalnych rozwiązań dekoratorzy przyjęć weselnych przedstawiają młodym parom propozycję kolorowych obrusów. Śnieżnobiałe nakrycia stołów ustępują miejsca obrusom w ciemnych lub pastelowych barwach i są dopasowane do koloru przewodniego przyjęcia weselnego.

8. Podwieszane dekoracje na suficie

Sufity pełne podwieszanych dekoracji bądź kwiatów w doniczkach sprawdzą się w przeszkolonych obiektach weselnych. Może się zdarzyć, że kompozycje kwiatowe na suficie będą najważniejszym elementem dekoracji przyjęcia.

 fot. Magdalena Wyszkowska

9. Suknie ślubne z piórami

Delikatne pióra pojawią się jako element sukni ślubnej romantycznej panny młodej, która wybierze styl glamour bądź boho.

10. Baśniowe śluby

Starodawne stroje, ogromne kompozycje kwiatowe, świece i scenariusz ślubu zgodny z średniowiecznymi przyjęciami weselnymi będzie królował w roku 2019. Idealnie sprawdzi się w przypadku par młodych, które uwielbiają teatr i czasy przeszłe.

Autor: Agencja Ślubna Wesele po Podlasku

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *