Trendy wiosna – lato 2019

Trendy wiosna - lato 2019

Trendy, które nadchodzą na kolejny  sezon Trendy wiosna – lato są różnorodne, jednak jest kilka tendencji, które są wyraźne. Podkreślę jednak, że trendy, które pojawiają się na zmianę sezonów są tylko i wyłącznie dodatkiem do naszej garderoby, powiedziałabym nawet, że nie jej wyznacznikiem, ale dodatkiem, odświeżeniem.

Najważniejsze jest to, żebyś miała swój styl i do ubrań, które już są w Twojej szafie dodała jeden lub dwa dodatki, które będziesz mogła dołączyć  do już istniejących zestawów.

Trendy wiosna – lato 2019

Pierwsza tendencja to garnitury, czyli taki styl uniseks, mogą je nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni. Garnitury tym razem pojawiają się w stylu lat 80-tych, są one często przeskalowane, oversizowe, ale klasyczne. Wszelkiego rodzaju komplety z marynarką np. krótkie spodenki + marynarka. Drugą tendencją to spodnie z wysokim stanem noszone z krótką, dopasowaną bluzką, przypomina to lata 90 – te i słynny serial Beverly Hills. Kolejną tendencją to klimaty hipi z lat 70 – tych i styl boho, zwiewne sukienki z szydełkowanymi motywami kwiatów. Królują spodnie kuloty, które są fasonem fruwającym i luźniejszym, ale też jak w każdym sezonie pojawia się jeans, z tym, że tym razem w formie spranej, wybielonej, przetartej.

Trendy wiosna – lato 2019. Przejdźmy do kolorów.

Zaskoczeniem tego sezonu jest dla mnie kolor beżowy, który przejawia się w różnych odcieniach ciepłych i chłodnych. Kolor safari, khaki, karmelowy. Dla bardziej odważnych osób strzałem w dziesiątkę będą kolory neonowe, które pojawiają się najczęściej na ubraniach sportowych. To, co mnie cieszy to kolor błękitny, taki kolor nieba w różnych odcieniach.

Bardzo wyraźnym printem będzie skóra węża, pojawia się wszędzie, na butach, bluzkach, sukienkach, w stylizacjach total look, który pięknie też wysmukla sylwetkę. Wzory psychodeliczne na bluzkach w mocnych kolorach również będą wyróżnikiem tego sezonu.

Jeśli chodzi o buty to mamy do wyboru dwa rodzaje nosków – szpic i kwadrat, który wybierzesz dla siebie? Możesz też wybrać fason obuwia z odkrytą piętą, gdyż dużo teraz będzie takich fasonów butów oraz platform na słupku.

Torebki to trend, który wchodził już w ostatnich miesiącach, jednak teraz jest szczególnie wyraźny, są to nerki noszone w okolicy bioder, tym razem często w eleganckiej formie. Duże torby również wracają do łask, także w formie plecionej.

Biżuteria najczęściej skrajna, mała lub duża, przerysowana. Jeśli w formie delikatnej to jest jej dużo naraz. Duże ozdoby do włosów to kolejny biżuteryjny element, który możesz wprowadzić do swojej garderoby. To samo jest w przypadku okularów, możesz nosić bardzo małe lub futurystyczne oprawki.

Co wybierzesz dla siebie z tego sezonu?

Autor: Agnieszka Nortey

www.stylowakrolowa.agnieszkanortey.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *