Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości: Biznes Bez Barier

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości: Biznes Bez Barier

18 listopada rozpoczęła się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Przez tydzień w całej Polsce odbywają się różnorodne spotkania poświęcone szeroko pojętej przedsiębiorczości. Na tegoroczną edycję zarejestrowano kilkaset wydarzeń.

Na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl znajduje się aktualna baza wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach 12. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wśród tematów można znaleźć między innymi: skuteczny e-marketing, sposoby na ekspansję zagraniczną czy wyzwania pracy freelancera.

Nie zabraknie również szkoleń z kompetencji miękkich, na przykład ze sztuki perswazji. Wydarzenia są skierowane do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością, bez względu na wiek i doświadczenie.

Wydarzenia znajdą dla siebie nie tylko przedsiębiorcy. Organizatorzy zadbali też o to, żeby aktywizować osoby bezrobotne, dla których przygotowano ćwiczenia z tworzenia idealnego CV.

W bazie wydarzeń można znaleźć również przedsiębiorcze warsztaty dla uczniów, którzy dopiero za kilka lat będą stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu.

Dla tych, którzy prowadzą już własne firmy, polecamy przyjrzeć się wydarzeniom z zakresu tworzenia strategii czy zarządzania zespołem.

Poprzednie edycje Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pokazały, że Polacy chcą i potrafią rozmawiać o biznesie. – W 2018 roku aż 112 000 osób wzięło udział w ponad 1 300 wydarzeniach.

Tekst – materiały Organizatora.

Fot. źródło Pixabay

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *