TYDZIEŃ MODY w czasach pandemii – Za nami Fashion Week w Kopenhadze – Karolina Mudryk

TYDZIEŃ MODY w czasach pandemii – Za nami Fashion Week w Kopenhadze – Karolina Mudryk

Za nami tydzień mody w Kopenhadze! To ona jako pierwsza przystąpiła do świętowania świata mody i przywróciła magię, jaką niesie ze sobą Fashion Week.

To niesamowite wydarzenie pełne Street Fashion i ludzkiej wyobraźni ukazanej w stylizacjach.

Copenhagen Fashion Week odbyło się w sposób wirtualnych prezentacji skandynawskich marek, jak i pokazów mody z ograniczoną liczbą gości i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Tydzień mody był niesamowitym zaznajomieniem się z modą uliczną i nie tylko. Żadnych ograniczeń, szerokie spektrum kolorów, czy wzorów, które są nam wszystkim znane, jednak ukazane w nieoczywisty sposób.

Kolory ziemi, biel mają się znakomicie, były nieodłącznym elementem tego wydarzenia.

Szczególnie zwracał na siebie uwagę kolor niebieski, który jest mocno widoczny w modzie a między innymi DENIM,czyli jeansowy TOTAL LOOK, który jest jak najbardziej na TAK. Oczywiście nie zabrakło innych kolorów w połączeniu z satyną czy jedwabiem.

UWAGA! W nadchodzącym sezonie zwróćcie uwagę na kardigany, będą modne w każdej konfiguracji, krótki kardigan a może w formie sukienki? Nieważne!

My jesteśmy zdecydowanie na TAK.

Na ulicach Kopenhagi mocno był widoczny streetwear w przypadku połączeniu dresów ze szpilkami, bądź złotą biżuterią i wystylizowaniem eleganckiej stylizacji.

Spróbujcie kiedyś, gwarantuję, że pokochacie ten styl!

Autor: Karolina Mudryk

By Carla Fashion

Pozostałe artykuły Autora.

Źródło fot. Pixabay

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *