W poczuciu własnej wartości.

W poczuciu własnej wartości.

Droga Kobieto,
ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć, że jesteś niewystarczająco mądra, piękna i dobra, aby prowadzić życie jakiego pragniesz? Ile razy pomyślałaś o sobie w negatywny sposób i wyliczałaś swoje słabości? Jak często mówisz sobie, że marzenia mogą spełniać inni, a nie Ty?
Chcemy powiedzieć temu dość. Spójrz, to, co teraz robisz, nie służy Twojemu szczęściu! Czas zacząć żyć i czuć się tak, jak tego pragniesz!

Pragniemy Ci powiedzieć, że nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak możliwości w Twoim życiu. Jedyne, co może Cię hamować przed rozpoczęciem takiego właśnie życia, to brak poczucia własnej wartości. Posiadanie wewnętrznej siły, wiary w swoje możliwości i w samą siebie są jak umiejętność przenoszenia największych głazów za pomocą samego myślenia. Poczucie własnej wartości pozwala realizować własne marzenia i wyznaczać sobie cele w życiu, które nadają sens istnieniu każdego z nas.
Przestań szukać wymówek, by zacząć pracować nad swoimi przekonaniami, które trzymają Cię w miejscu! Zastąp nawyki, które nie pozwalają Ci zmienić swojego życia na takie, jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz.

Przeczytaj tę książkę, wykonuj rzetelnie ćwiczenia w niej zawarte i zmieniaj siebie. Masz szansę odkryć swoje życiowe wartości i cele, Twoje mocne strony, docenić już posiadane umiejętności i wiedzę. To dla Ciebie wyjątkowa okazja do przeżycia przygody, dzięki której odnajdziesz i na nowo zdefiniujesz swoje poczucie wartości. Nie jest możliwe, aby ktoś, kto zdobywa wiedzę na temat samego siebie i podejmuje konkretne działania, nie zmienił się w trakcie takiego procesu. Zapewniamy Cię, że zobaczysz świat i samą siebie zupełnie inaczej – w lepszych barwach i w sposób bardziej prawdziwy.

Co osiągniesz dzięki tej książce?:

  • na nowo poznasz siebie i swoje mocne strony,
  • docenisz to, co masz już w sobie,
  • odkryjesz moc swoich emocji i nauczysz się je akceptować,
  • przekonasz się w jaki sposób Twoje myśli i przekonania mogą stać się Twoimi sprzymierzeńcami,
  • upewnisz się w tym, jakie są Twoje wartości i jak możesz bardziej budować na nich swoje życie,
  • odbudujesz i wzmocnisz zaufanie do samej siebie,
  • poznasz cztery sfery życia i dowiesz się, jak zadbać o każdą z nich,
  • dowiesz się, jak możesz na co dzień budować poczucie własnej wartości.

Autorkami książki są:

Kamila Kozioł – certyfikowany coach, trener, inspiratorka zmiany życia i współautorka książek. Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 5 lat pracowała w firmie szkoleniowej zarządzając 25-cioosobowym zespołem i z sukcesami koordynowała największe projekty rozwojowe. Ma za sobą setki godzin coachingowych i mentoringu. W swojej pracy pomaga osobom odnaleźć motywację, zwiększać pewność siebie i wytyczać cele w życiu. Współpracuje z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami. Prywatnie spełniona żona i mama. Więcej informacji o Kamili Kozioł i jej działalności znajdziesz na stronie
www.KamilaKoziolCoaching.pl

Anna Kosińska – coach akredytowany w International Coach Federation, trener, psycholog. Towarzyszy kobietom, które chcą wzmocnić swoją wewnętrzną siłę, odnaleźć w życiu własną drogę oraz tworzyć harmonijne relacje. Prowadzi warsztaty i treningi rozwoju osobistego, a także spotkania dla kobiet. Od lat zaangażowana w działalność ICF Wrocław, również jako v-ce dyrektor oddziału, koordynator spotkań Coaching Cafe i „Klubu Spełniona Rodzina”. Prywatnie szczęśliwa żona Jakuba i mama Marysi. Więcej informacji na www.annakosinska.pl

Książkę można zakupić na stronie Anny Kosińskiej: https://annakosinska.pl/#w-poczuciu-wlasnej-wartosci lub Kamili Kozioł: www.kamilakoziolcoaching.pl/produkt/w-poczuciu-wlasnej-wartosci/

Materiały Organizatora.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *