„W ŚLEPYM ZAUŁKU” Poruszająca historia z życia

"W ŚLEPYM ZAUŁKU" Poruszająca historia z życia

W ślepym zaułku” pióra Ewy Szymańskiej – książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina 2 sierpnia tego roku, to poruszająca historia o przemocy, bezsilności i uwikłaniu w toksyczny związek. Paradoksalnie to również opowieść o tym, że jutro może przynieść nie tylko nadzieję i szczęście, lecz także siłę do zmian.

Mijasz ją codziennie na schodach. Spotykasz w parku, kiedy spaceruje z córką. Widzisz, jak wsiada do samochodu z mężem. Kobieta taka jak ty.

Paulina ma za sobą rozwód i trudy samotnego macierzyństwa. Gdy pewnego dnia w jej życiu pojawia się Jacek – wdowiec z synem – zaczyna wierzyć w to, że wszystko się ułoży i nie dopadnie jej samotność. Przystojny, wysportowany, niezależny finansowo, prowadzący dobrze prosperującą firmę – czegóż więcej potrzeba kobiecie marzącej o stabilizacji i bezpieczeństwie?

A jednak sielanka w ich patchworkowej rodzinie nie trwa zbyt długo. Prawdziwe emocje zaczną się, kiedy Paulina nie będzie mogła otworzyć drzwi domu…

Ewa Szymańska urodziła się i wychowała na Podlasiu. Jest nauczycielem. Pasjonuje się historią, zwłaszcza tą ,,małą”, lokalną, i jej wpływem na losy zwyczajnych ludzi. Dotychczas ukazały się, nakładem Wydawnictwa Szara Godzina, trzy powieści w cyklu „Bo trzeba żyć! – Apolonia, Gabrynia oraz Rodzina.

Patronat nad książką objęli: pismo „Niebieska Linia”, Radio Lublin, „Charaktery”, Granice.pl oraz Zaczytana Ewelka i Przystanek Szczęścia.

Ewa Szymańska i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania książki „W ślepym zaułku”. Powieść miała premierę w księgarniach stacjonarnych i internetowych 2 sierpnia 2021 r.

Tekst i fot. – materiały prasowe Wydawnictwa Szara Godzina.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *