Warto mieć czas tylko dla siebie na pielęgnację zdrowia i urody

Warto mieć czas tylko dla siebie na pielęgnację zdrowia i urody

Sezon letni to wymarzony czas na wzmocnienie kondycji ciała i relaks dla strudzonego umysłu.

Zabieg na ciało z użyciem wysokiej jakości kosmetyków organicznych odnawia i wzmacnia skórę, poprawia zdrowie całego organizmu, rozjaśnia myśli, harmonizuje emocje. Taki zabieg odbywa się w przyjemnej atmosferze, wywołanej delikatnym zapachem naturalnych olejków eterycznych.

Główny element zabiegu stanowią masaże całego ciała. Podczas masażu w skórę wnikają cenne substancje zawarte w bio-olejach, wzbogacając komórki w niezbędne do wzrostu lipidy. Wygładzona skóra promienieje blaskiem, a ciało nabiera energii i jędrności.

Podczas masażu dotyk uwalnia od napięć mięśnie oraz umysł, odczuwamy ulgę, relaks, przypływ energii, pozytywny nastrój.

Ten rodzaj zabiegów jest wartościowy dla osób, które nie żałują czasu dla siebie, dbają na równi o swój wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzne piękno, dążących do nadania swojemu życiu wysokiej jakości, w harmonii z naturą i otoczeniem.

Wypielęgnowana skóra jest świetnie przygotowana do opalania, a opalenizna będzie równomierna i długo się utrzymująca.

Popularne stają się również techniki masażu liftingującego twarzy. Najbardziej luksusowy i poprawiający kondycję, jędrność, elastyczność oraz przywracający procesy regeneracyjne skóry twarzy jest masaż Kobido.

Dobrymi kosmetykami dla skóry zarówno ciała, jak i twarzy są produkty hipoalergiczne, organiczne, delikatne o działaniu kojącym, nawilżającym, ochronnym i regenerującym.

Należy pamiętać by latem, zawierały filtr ochronny. Istotne są cera i włosy, trzeba być wypoczętym i pamiętać o manicure oraz pedicure.

Prezencja i samopoczucie zazwyczaj są nierozłączne. Każde zaniedbanie widać, jak ,,odrosty”. Sen również jest bardzo ważny dla kondycji fizycznej i psychicznej.

Żyjemy bardzo aktywnie, ale warto mieć czas tylko dla siebie na pielęgnacje zdrowia i urody.

Autor: Helena Milewska-Cieślewicz
Nefretete SPA

Fot. Źródło Pixabay

Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *