WIOSENNA REWOLUCJA W URODZIE

WIOSENNA REWOLUCJA W URODZIE

Medycyna estetyczna jest obecnie w zasięgu naszych rąk. Wygładzanie zmarszczek, rewitalizacja skóry, bezoperacyjny lifting te zabiegi to tylko nieliczne, które możemy zaoferować naszym pacjentom. Pamiętajmy o najważniejszym – dbając o swoje bezpieczeństwo wszystkie powinny być wykonane wyłącznie w gabinecie lekarskim przez lekarza.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Często zwane własnym eliksirem młodości lub wampirzym liftingiem. To zabieg niezwykle popularny wśród współczesnych celebrytów i gwiazd. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych.

Zabieg jest bardzo skuteczny ponieważ w osoczu znajduje się bardzo duża ilość substancji odpowiedzialnych za poprawę zdolności procesów naprawczych w skórze.

Zabieg wykonuje się w formie mezoterapii na okolicę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, czy skóry głowy. Zawarte w osoczu komórki wzrostu pobudzają naszą skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych, przez co uzyskuje świeży i młody wygląd.

BOTOKS I KWAS HIALURONOWY W PORZE LUNCHU

Te zabiegi choć znane od lat często są ukrywane przed światem przez Pacjentów. Każdy chce wyglądać dobrze i młodo, ale nie chce by wszyscy wiedzieli czemu to zawdzięcza. Botoks wstrzyknięty we właściwe miejsca sprawia, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda kilka lat młodziej.

Zabiegi przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego mają za zadanie wypełnić ubytki na twarzy, które powstają w wyniku naturalnych procesów starzenia się skóry. Kwas hialuronowy jest substancją, którą wszyscy posiadamy w naszej skórze. Jednak wraz z upływem czasu jest go coraz mniej.

Kwas hialuronowy jest naszym sprzymierzeńcem przy korekcji bruzd nosowo- wargowych, doliny łez, czy zapadniętych skroni. Umiejętnie podany likwiduje tzw. chomiki, koryguje kształt nosa, czy w sposób naturalny powiększa usta. Preparat może być też wykorzystany do mezoterapii wybranej okolicy twarzy, która ma działanie nawilżające i rewitalizujące. Zabiegi są krótkie i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Dobrze wykonany zabieg- przez doświadczonego lekarza – daje naturalne efekty, nasza skóra wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą. Co więcej gwarantuje bezpieczeństwo pacjentom i chroni przed ryzykiem niechcianych powikłań.

Autor: Twoja Klinika

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *