„Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy, gdy nie działasz” najnowsza książka Karoliny Cwaliny – Stępniak

"Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy, gdy nie działasz" najnowsza książka Karoliny Cwaliny - Stępniak

To znowu ja

Tak zaczyna się moja… trzecia książka. Trzecia! Choć w pierwszą nikt nie wierzył. Dziś Wszystko zaczyna się w głowie jest bestsellerem. Jeśli tylko masz ochotę na kolejną dawkę energii i motywacji, zapraszam do mojego świata. Świata, który swoją pasją i ciężką pracą zbudowałam sama, bez względu na krytykę i wszystkie przeciwieństwa losu, które każdemu z nas się zdarzają.

Jeśli zgadzasz się ze mną, a do dziś brakowało Ci odwagi, aby spełniać swoje marzenia, to zapraszam Cię do mojej bajki! Nie jest w niej różowo ani prosto. Bywa ciężko, a nawet beznadziejnie, ale NA MOICH WARUNKACH. Jeśli odpuszczasz — mam nadzieję, że zainspiruję Cię do tego, by próbować dalej. Jeśli działasz tak szaleńczo jak ja — będzie Ci lepiej, gdy sobie uzmysłowisz, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem! Ważne, aby nie mieć do siebie pretensji. Ja mam tylko wtedy, kiedy wiem, że zrobiłam za mało i nie dotarłam tam, gdzie chciałam być.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE… a kończy, GDY NIE DZIAŁASZ

PREMIERA 16 PAŹDZIERNIKA

Nic samo się nie wydarzy ani nie spadnie z nieba. Sukces to harówka. Jedni o tym wiedzą, a inni się łudzą, że coś przyjdzie łatwo. Wiem, że tych drugich jest więcej niż pierwszych. Chcesz wiedzieć czemu? Przeczytaj moją książkę!”

Karolina

Jeśli chcesz osiągnąć sukces i utrzymać się na fali, przeczytaj najnowszą książkę Karoliny Cwaliny-Stępniak!

#ksiazkawszystkozaczynasiewglowie #ksiazkawzswg
WWW: karolinacwalina.pl
INSTAGRAM: @sexyzaczynasiewglowie
YOUTUBE: Karolina Cwalina

Karolina Cwalina-Stępniak, Professional Certified Coach w ICF – PCC ICF oraz Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie treningu „ Coaching Prowokatywny”, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie. Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo – coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo – szkoleniowy. Specjalista w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu życia. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych. Występuje często w mediach  jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego oraz pisze na różnorodnych portalach biznesowych oraz lifestylowych swoje felietony eksperckie.

Współautorka artykułu „Prawne uwarunkowania Coachingu” ukazanego w Coaching Review nr 1/2013. Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja, wytrwałość.

SPECJALISTA W PORADNI PSYCHOTERAPEUTYCZNO – COACHINGOWEJ INNER- GARDEN
www.inner-garden.pl

Teks i fot. informacja prasowa – źródło – Grupa Wydawnicza HELION
www.sensus.pl – Osobowość OdNowa


Fotografie autorki: Karolina Szubert, Michał Szubert // BlackBalloon

Retusz zdjęć: Agata KocońShare

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *