Wymarzony dzień ślubu według agencji ślubnej Wesele po Podlasku

Wymarzony dzień ślubu według agencji ślubnej Wesele po Podlasku

Wybranie obiektu weselnego, zespołu, dj oraz fotografa są to podstawowe czynności, które wykonuje każda Para Młoda rozpoczynająca przygodę z organizacją swojego jedynego, wymarzonego oraz niezapomnianego dnia ślubu.

Kilkumiesięczne a nawet kilku roczne przygotowania związane są ze stresem oraz niepewnością, która dotyczy braku wiedzy w kwestii wyboru najlepszych usługodawców. Oprócz podstawowych czynności, które należy wykonać, Parę Młodą czeka ogrom pracy związanej z dopasowaniem wszystkich elementów, aby idealnie będą komponowały się w całość.

Wymarzony dzień ślubu według agencji ślubnej Wesele po Podlasku to taki , podczas którego Para Młoda korzysta w pełni z dnia oraz nie stresuje się nagłymi, niechcianymi sytuacjami, które wystąpiły. Raz w życiu (przeważnie) zdarza się okazja do tak hucznego przyjęcia, podczas którego jesteście gospodarzami. Wykorzystajcie więc ten czas i w pełni cieszcie się chwilami spędzonymi z najbliższymi.

Nie może zabraknąć również podczas wymarzonego dnia ślubu pysznego jedzenia oraz dobrej muzyki. Goście przeważnie z wesela zapamiętują te dwa elementy. Jedzenie, alkohol i muzyka jest to trio, które nie może zawieść. Pamiętajcie w związku z tym o wybraniu obiektu weselnego, który wkomponuje się w gusta gości.

Wybierając dj/zespół warto zwrócić uwagę na interakcje z ludźmi oraz sposób prowadzenia przyjęcia.

Wymarzone wesele według agencji ślubnej Wesele po Podlasku to również piękne dekoracje i perfekcyjnie dobrany motyw przewodni. Żywe kwiaty są koniecznością podczas przyjęć weselnych. Temat przewodni jest to zaakcentowanie elementu, który jest widoczny podczas uroczystości. Parze Młodej prościej będzie dobrać kwiaty, dodatki, dekoracje i inne elementy, gdy wybrany zostanie motyw przewodni.

Idealne wesele to dopracowany w najmniejszych szczegółach scenariusz dnia ślubu oraz podział obowiązków. Para Młoda powinna delegować zadania innym, aby w pełni korzystać z tego dnia. Zadbajcie o każdy szczegół i przekażcie scenariusz szczegółowy dla wszystkich usługodawców oraz osób, które będą Wam pomagały.

Jeżeli chcielibyście powierzyć dopilnowanie każdego aspektu przyjęcia profesjonalistom – zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji ślubnej Wesele po Podlasku, która wykona koordynację dnia ślubu dopasowaną do Waszych potrzeb. Zadba o najdrobniejszy szczegół, dopilnuje aby atrakcje weselne były aranżowane zgodnie z planem oraz stworzy z Wami scenariusz szczegółowy oraz ogólny.

Agencja ślubna Wesele po Podlasku w swojej ofercie posiada również pakiet kompleksowej organizacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego, częściowej organizacji, konsultacji dla narzeczonych oraz wspomnianej powyżej koordynacji dnia ślubu. Wesele po Podlasku prowadzone jest przez małżeństwo certyfikowanych wedding plannerów. Jeżeli jesteście zainteresowani zapoznaniem się z ofertą agencji ślubnej, zapraszamy na stronę internetową www.weselepopodlasku.pl , profil facebook oraz Instagram.

Autor: Agencja Ślubna Wesele po Podlasku.

Autor fot. Daria Hladka

Share

Comments

  1. Czy was też dopada stres? Jak sobie z nim radzicie?

  2. Iwona Romanowicz konsultantka ślubna : 13 czerwca, 2017 at 7:06 am

    Każdą parę młodą dopada stres przed planowanym ślubem i przyjęciem weselnym. Jest to normalne zjawisko, ponieważ chcemy aby dzień ślubu był wyjątkowy i każdy z naszych gości był zachwycony weselem.
    Nie trzeba się stresować, lepiej wszystko wcześniej zaplanować, czyli stworzyć harmonogram dnia ślubu, który na pewno pomoże rozwiązać wszystkie wątpliwości. Warto pomyśleć aby być spokojnym w dniu ślubu o skorzystaniu z naszego pakietu koordynacji dnia ślubu – my wszystko załatwiamy, a para młoda jest spokojna że wszystko pójdzie zgodnie z planem.
    Dzień przed weselem proponujemy aby się zrelaksować, czyli to co lubicie najbardziej – sport, zakupy, wizytę w salonie piękna/spa, aby w dniu ślubu być wypoczętym i szczęśliwym.

  3. Przed ślubem miałam ogromny stres, niemal codziennie brałam ziołowy nervomix control 🙂 Po nim spokojna i bez nerwów mogłam zając się przygotowaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *